Dnes je sobota 13. dubna 2024., Svátek má Aleš
Počasí dnes 21°C Oblačno
Komerční sdělení

Zdravý spánek začíná u kvalitní matrace: Jak správně vybrat?

Inzerce 20. 3. 2024 INZERCE
Řadu lidí trápí bolesti zad, kloubů a nespavost. Příčiny mohou být různé, jednou z nich bývá nevhodná matrace. Neexistuje zázračný model, který poskytne špičkový komfort – vždy je důležité pečlivě vybírat dle individuálních potřeb. Nabízí se několik tipů, jak zvolit kvalitní lůžko a udržet ho ve skvělém stavu.
Komerční sdělení

Stylová řešení pro aktivní lidi

Inzerce 28. 2. 2024 INZERCE
Jestliže jste stále v pohybu, budete potřebovat do svých šatníků zařadit i kvalitní a stylové boty, oděvy či doplňky. Díky nim se totiž budete cítit při sportu nebo při procházkách přírodou pohodlně a uvolněně. Pokud nevíte, jak na to, nevadí. Níže vám prozradíme, jak se s tím popasovat, aby byl výsledek více než uspokojivý.
Komerční sdělení

Nejnovější trendy v oblasti práce s daty přinese konference Power BI Day 2024

Inzerce 19. 2. 2024 INZERCE
Praha, 13. února 2024 – Většina firem a institucí disponuje ohromným množstvím dat. Ale ne každý umí data efektivně využívat. Odborná konference Power BI Day je určena datovým analytikům, finančním manažerům a všem, kteří pracují s daty a reporty na pokročilé úrovni. Její osmý ročník připravila Počítačová škola GOPAS na 20. března 2024.
Komerční sdělení

Pizza za čtrnáct miliard

Inzerce 1. 2. 2024 INZERCE
Bitcoin už tu s námi nějakých pár let je. A popravdě, za tu dobu se toho na kryptoměnové scéně odehrálo opravdu hodně. Je ale pár historek, které byste si neměli nechat ujít.
Magazín

Proč už Francouzky nenosí vysoké podpatky

Tiscali.cz 29. 1. 2024
Boty na vysokém podpatku, oblíbené mezi muži v předrevoluční Francii, teď ztrácejí v pařížských ulicích oblibu u žen. Kdysi všudypřítomné cvakání jehlových podpatků o dlažbu teď ustupuje tichu gumových podrážek
Komerční sdělení

Největší chyby při líčení. Neděláte je také?

Inzerce 18. 1. 2024 INZERCE
Dekorativní kosmetika nám dává úžasnou možnost zamaskovat nedokonalosti pleti a zvýraznit přirozenou krásu a přednosti obličeje. Občas se to ale zvrtne a make-up nám může spíše uškodit a ubrat na kráse. Pojďme se podívat na ty největší chyby při líčení, které ženy často dělají.
Magazín

Zákaz krájeného chleba válku vyhrát nepomohl

Lukáš Strašík 18. 1. 2024
Před jedenaosmdesáti lety zakázali v USA prodej krájeného chleba. Dlouhého trvání ale toto opatření nemělo.
Magazín

Kdysi skandální film dnes působí jako nevinné melodrama

Lukáš Strašík 18. 1. 2024
Kvůli filmu rozpoutají revoluci, ale kvůli plynovým komorám ne. Touto větou charakterizoval filmový producent Erich Pommer atmosféru v poválečném Německu a poprask a skandál, které před 73 lety vyvolal film Hříšnice (Die Sünderin).

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 13.4.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,270 25,370
USD 23,700 23,820
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma