Dnes je pátek 19. července 2024., Svátek má Čeněk
Počasí dnes 27°C Polojasno
Komerční sdělení

Svěží a opálený vzhled pokožky i bez slunečních paprsků

Inzerce 21. 5. 2024 INZERCE
Bronzer je skvělý a nepostradatelný pomocník každé ženy. V okamžiku můžete mít pokožku s nádechem opálení, aniž byste se vystavila slunečním paprskům. Někdo se opaluje rád, ale jsou ženy, kterým sluneční paprsky nevyhovují. Z důvodu alergií či tvoření pih.
Komerční sdělení

Pracujete v sociálních službách? Osvojte si dovednost facilitace

Inzerce 14. 5. 2024 INZERCE
Ve světě sociálních služeb je facilitace užitečnou dovedností. Výcvik facilitace nabízí sociálním pracovníkům nástroje potřebné k efektivnímu vedení skupiny, zvládání konfliktů a podporování vzájemné spolupráce. Proč je důležité techniky facilitace nejen znát, ale i pravidelně trénovat v rámci dlouhodobých kurzů?
Komerční sdělení

Pro životní i obchodní partnery: Partnerská půjčka na cokoliv

Inzerce 3. 4. 2024 INZERCE
S partnerskou půjčkou často dosáhnete na vyšší částku k půjčení či výhodnější úrokovou sazbu, má však i své nevýhody. Jak funguje partnerská půjčka, komu se vyplatí a jaké jsou její alternativy?
Komerční sdělení

Jak sladit sako a šaty? Poradíme vám, co si vzít na sebe k letnímu outfitu!

Inzerce 27. 3. 2024 INZERCE
Letní dny nás často lákají ke kombinaci elegantních a lehkých kousků oblečení. Správná volba saka k šatům může být klíčem k dokonalému outfitu, který je stylový, pohodlný a vhodný na různé příležitosti. Pojďme se podívat na několik tipů, jak tuto kombinaci zvládnout na jedničku.
Komerční sdělení

Zdravý spánek začíná u kvalitní matrace: Jak správně vybrat?

Inzerce 20. 3. 2024 INZERCE
Řadu lidí trápí bolesti zad, kloubů a nespavost. Příčiny mohou být různé, jednou z nich bývá nevhodná matrace. Neexistuje zázračný model, který poskytne špičkový komfort – vždy je důležité pečlivě vybírat dle individuálních potřeb. Nabízí se několik tipů, jak zvolit kvalitní lůžko a udržet ho ve skvělém stavu.
Komerční sdělení

Kožené kouzlo – podívejte se na všestrannost kožených šatů

Inzerce 5. 3. 2024 INZERCE
Hledáte-li do vašeho šatníku neotřelý a stylový oděv, můžete ho letos zkusit oživit koženými šaty. Dámské šaty v koženém či v koženkovém provedení jsou elegantní a dodají každému outfitu patřičný šmrnc. Na následujících řádcích vám prozradíme, jak kožené šaty nosit, aby byly vaše outfity dokonalost sama.
Komerční sdělení

Stylová řešení pro aktivní lidi

Inzerce 28. 2. 2024 INZERCE
Jestliže jste stále v pohybu, budete potřebovat do svých šatníků zařadit i kvalitní a stylové boty, oděvy či doplňky. Díky nim se totiž budete cítit při sportu nebo při procházkách přírodou pohodlně a uvolněně. Pokud nevíte, jak na to, nevadí. Níže vám prozradíme, jak se s tím popasovat, aby byl výsledek více než uspokojivý.
Komerční sdělení

Nejnovější trendy v oblasti práce s daty přinese konference Power BI Day 2024

Inzerce 19. 2. 2024 INZERCE
Praha, 13. února 2024 – Většina firem a institucí disponuje ohromným množstvím dat. Ale ne každý umí data efektivně využívat. Odborná konference Power BI Day je určena datovým analytikům, finančním manažerům a všem, kteří pracují s daty a reporty na pokročilé úrovni. Její osmý ročník připravila Počítačová škola GOPAS na 20. března 2024.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 19.7.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,200 25,320
USD 23,150 23,330
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma