Dnes je sobota 28. května 2022., Svátek má Vilém
Počasí dnes 7°C Dešťové přeháňky

Články autora

Inzerce

Komerční sdělení

Jak na hubnutí po 40?

Inzerce 20. 4. 2022 INZERCE
Každý věk má svoje výhody a nevýhody. Po čtyřicítce už všichni většinou víme, co od života chceme, na druhou stranu, když nás trápí nějaké to kilo navíc, budeme ho špatně shazovat. Hubnutí po 40 vyžaduje přece jenom víc úsilí, než když chceme zhubnout ve dvaceti. Jak na to?
Komerční sdělení

Závěsná svítidla: Trendy v osvětlení

Inzerce 1. 4. 2022 INZERCE
Závěsné svítidlo je ozdobou místnosti a zároveň velmi důležitým prvkem. Navozuje atmosféru a zajišťuje dostatek světla v prostoru. Při jeho výběru je proto zásadou číslo jedna, aby ladilo ke zbytku interiéru, kterému může samozřejmě i kontrastovat.
Komerční sdělení

Chcete nastartovat svůj byznys během rodičovské, ale nevíte jak na to? Založte si e-shop

Inzerce 22. 3. 2022 INZERCE
Stále více žen během rodičovské dovolené rozjíždí vlastní podnikání na internetu. Ne všechny ale vědí, jak takový e-shop založit a začít na něm vydělávat. Pokud patříte mezi ty, které to láká, navštivte největší český e-commerce veletrh Reshoper. Odborníci a provozovatelé úspěšných českých i zahraničních e-shopů vám rádi předají své know-how.
Komerční sdělení

Univerzální nadčasové náušnice, do kterých se vyplatí investovat

Inzerce 11. 3. 2022 INZERCE
Ráda byste obohatila svou sbírku náušnic o klasické kousky, které budete s chutí nosit i mnoho dalších let? V tomto článku si představíme náušnice, které mají své místo v módním nebi jisté a můžete se na ně spolehnout v každé situaci.
Komerční sdělení

Aktivní dovolená vám nedovolí vypadnout z režimu. Kam vyrazit?

Inzerce 6. 3. 2022 INZERCE
Pokud celý rok poctivě dřete a držíte se ve stravování, byla by škoda si své úsilí zkazit dovolenou, kde se tzv. „urvete ze řetězu“ a všechna vaše předsevzetí o zdravém životním stylu půjdou bokem. I dovolená může být aktivní a nabídnout odpočinek pro tělo i mysl.
Komerční sdělení

Dejte přednost sedačce na míru. Vyplatí se to!

Inzerce 5. 3. 2022 INZERCE
Sedací souprava je bezpochyby středobodem každé domácnosti. Okolo ní se točí velká část rodinného života, a proto má smysl věnovat jejímu výběru pozornost a nespokojit se s něčím, co je jen průměrné. Jestliže jste již prochodili obchodní domy křížem krážem a nenatrefili na nic, co by bylo přímo dokonalé, je třeba jít jinudy. Řešením jsou sedací soupravy na míru.
Komerční sdělení

Čemu se během těhotenství vyhnout? Na toto si počkejte až po porodu

Inzerce 4. 3. 2022 INZERCE
Těhotenství není nemoc, přesto je třeba během tohoto období svůj životní styl značně upravit. Není třeba se vzdávat všeho, co máte ráda a co děláte, ale na některé věci je dobré zapomenout anebo s nimi počkat až po porodu. O co se jedná?
Komerční sdělení

Vyberte si topení do sklepa. Hlavní je myslet na bezpečnost

Inzerce 3. 3. 2022 INZERCE
I ve sklepě je potřeba občas zatopit. Zejména pokud jej občas využíváte jako dílnu nebo jako skladiště pro některé cennější věci, které by neměly zcela promrznout nebo provlhnout. Platí to například pro různé sportovní nebo lovecké vybavení, které vyžaduje konstantní teplotu a vlhkost – například monitorovací termokamera nebo některé lovecké zbraně. Proto je třeba vybrat vhodné topidlo, které zaručí konstantní teplotu za rozumné peníze.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 28.5.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,660 24,740
USD 22,970 23,070
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma