Dnes je čtvrtek 25. února 2021., Svátek má Liliana
Počasí dnes 15°C Polojasno

Články autora

Inzerce

Komerční sdělení

Prověřené cesty k zaručenému úbytku kilogramů a jednosměrky, které vás nikam nedovedou

Inzerce 23. 2. 2021 INZERCE
Zaručených diet koluje po internetu celá spousta. Možná jste slyšeli o hollywoodské dietě, tukožroutské polévce a dalších „zázračných“ potravinách a dietách, s jejichž pomocí zhubnete za týden o pět kilo. Jenomže kdyby to bylo takhle jednoduché, tak by po světě chodili jen samé supermodelky a modelové z časopisů.
Komerční sdělení

Vstoupila jste do nového roku s předsevzetím? Poradíme vám, jak ho dodržet!

Inzerce 20. 1. 2021 INZERCE
Mnohé z nás si každý rok dávají novoroční předsevzetí, které nám ale vydrží sotva pár dnů. Většinou se chceme zbavit těch pár kil, co jsme přes svátky nabraly. Jenže když to nejde dostatečně rychle, vzdáme to. Letos to ale bude jiné, poradíme vám, jak to předsevzetí dodržet a dosáhnout vytouženého cíle.
Komerční sdělení

Nepřítel jménem PMS: Jak se s ním vypořádat?

Inzerce 20. 1. 2021 INZERCE
Zhruba 4 z 5 žen zažívají během dvou týdnů před začátkem menstruace nepříjemné období a některé z nich doslova peklo. Premenstruační syndrom neboli premenstruační stres (zkráceně PMS) silně ovlivňuje ženskou psychiku i fyzično a některé ženy dokonce omezuje při práci či studiu. Co ho způsobuje a jak se s ním vypořádat?
Komerční sdělení

Jak jsem testovala přírodní kosmetiku Priody. Neuvěříte, co mě úplně dostalo

Inzerce 18. 1. 2021 INZERCE
Vztah ke kosmetice máme různý. Znám ženy, které jsou celý život věrné jedné značce krému na obličej. To na jednu stranu obdivuju, na tu druhou nechápu. Po čase mi i několikaleté stálice na mém kosmetickém nebi vyblednou a pohasnou. Navíc ráda hledám, zkouším, objevuju. Vždycky někde může být něco lepšího a v kosmetickém oboru to tak díky neustálým inovacím často bývá.
Komerční sdělení

Vánoční outfit aneb tipy a rady v čem o svátcích zazářit

Inzerce 10. 12. 2020 INZERCE
Vánoce jsou časem klidu, míru, dobrého jídla a setkávání se s přáteli a rodinou. Jsou ale také časem, kdy zejména my, ženy, chceme vypadat co nejlépe. Bývá nepsaným pravidlem, že u vánočního stromečku se setkáváme všichni ve svátečním oblečení. Zkuste to letos pojmout originálně nebo tradičně, rozhodně ale s velkou parádou. V jakém vánočním outfitu rozhodně zazáříte?
Komerční sdělení

Půjčka na bydlení od státu. Kdo na ni má nárok a kdy se vyplatí?

Inzerce 8. 12. 2020 INZERCE
Snad každý má dokonalou představu o tom, jak by měl vypadat jeho vysněný domov. Někdo sní o domu na kraji lesa a s velkou zahradou, někdo zase o městském bytě s vysokými stropy. Ceny nemovitostí však každým rokem rostou a pro mnoho lidí je čím dál těžší financovat realizaci svého snu. Půjčka od státu vám může na cestě k vlastnímu bydlení pomoci, ale ne každý na ni dosáhne. Jaké jsou podmínky pro její získání a kdy je vhodnější alternativou hypotéka?
Komerční sdělení

Dětské hodinky s GPS jsou praktickým doplňkem pro volnočasové aktivity

Inzerce 30. 11. 2020 INZERCE
Budou pořád ve spojení, nikdy se vám neztratí z dohledu. Můžete se spolehnout, že se jim kamarádi nebudou posmívat, že jako rodiče neustále stojíte za zády. Díky dotykovému displeji se snadno ovládají i malým dětem a nabídnou řadu užitečných funkcí. LED svítilna, voděodolné provedení s krytím IP67 a také možnost krátkého telefonátu, při kterém se ujistíte, že je všechno v naprostém pořádku. Díky propracované mobilní aplikaci můžete sledovat jejich celodenní pohyb jediným kliknutím.
Komerční sdělení

Děti začínají být atakovány online agresory již před 10. rokem věku

Inzerce 30. 11. 2020 INZERCE
Těžko se to bude mnohým rodičům připouštět, ale průzkum vedený sexuoložkou Petrou Sejbalovou a autorkou knih sexuální výchovy Janou Martincovou zjistil, že naše děti jsou terčem sexuálních agresorů již ve věku nižším než deset let.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,040 26,140
USD 21,340 21,480
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma