Dnes je čtvrtek 29. února 2024., Svátek má Horymír
Počasí dnes 5°C Polojasno

Články autora

Inzerce

Komerční sdělení

Nejnovější trendy v oblasti práce s daty přinese konference Power BI Day 2024

Inzerce 19. 2. 2024 INZERCE
Praha, 13. února 2024 – Většina firem a institucí disponuje ohromným množstvím dat. Ale ne každý umí data efektivně využívat. Odborná konference Power BI Day je určena datovým analytikům, finančním manažerům a všem, kteří pracují s daty a reporty na pokročilé úrovni. Její osmý ročník připravila Počítačová škola GOPAS na 20. března 2024.
Komerční sdělení

Největší chyby při líčení. Neděláte je také?

Inzerce 18. 1. 2024 INZERCE
Dekorativní kosmetika nám dává úžasnou možnost zamaskovat nedokonalosti pleti a zvýraznit přirozenou krásu a přednosti obličeje. Občas se to ale zvrtne a make-up nám může spíše uškodit a ubrat na kráse. Pojďme se podívat na ty největší chyby při líčení, které ženy často dělají.
Komerční sdělení

Těhotenství se stomií. I žena s vývodem může být matkou

Inzerce 5. 1. 2024 INZERCE
Dobrá zpráva hned na začátek: Stomie nebrání v otěhotnění ani donošení dítěte! Přesto platí několik pravidel.
Komerční sdělení

Jak kombinovat šperky? Vytvořte nepřehlédnutelný, ale elegantní look

Inzerce 2. 1. 2024 INZERCE
Bojíte se kombinovat šperky, protože nechcete, aby výsledek působil překombinovaně, nevkusně či dokonce přeplácaně? V případě, že se budete držet následujících pravidel, výsledek bude vždy působit decentně a vy díky tomu budete vypadat stylově.
Komerční sdělení

Proč zvolit právě stříbrné náušnice? – nadčasová klasika s moderním nádechem

Inzerce 22. 12. 2023 INZERCE
Náušnice jsou jedním z nejvýznamnějších šperků, které vám pomohou vyjádřit svůj styl. Velmi oblíbené jsou šperky ze stříbra. Nabízí se široký výběr, mnoho lidí stříbro miluje pro jeho jedinečnou krásu. Jednoduchá elegance je oblíbená, proto byste i vy měli mít ve své šperkovnici stříbrné náušnice.
Komerční sdělení

Datum spotřeby u parfémů: Jak dlouho vydrží a jak je správně skladovat

Inzerce 22. 12. 2023 INZERCE
Vzhledem k tomu, že parfémy mnohdy nejsou zrovna levné, přirozeně přichází otázka, jak dlouho vám vydrží. Mnoho z nás má doma více vůní pro různé příležitosti. Je proto dobré vědět, jak je správně uchovávat, aby vám co nejdéle vydržely.
Komerční sdělení

Nenechávejte peníze ležet. Spořicí účty je zhodnotí

Inzerce 27. 11. 2023 INZERCE
Máte nějaké peníze navíc a zrovna je nepotřebujete? Sice si je můžete doma schovat do pokladničky, ale v tu chvíli začnou ztrácet na hodnotě. Pokud si naopak vyberete výhodný spořicí účet, peníze vám mohou začít bezpracně vydělávat.
Komerční sdělení

5 outfitů s dámskými sněhulemi v hlavní roli

Inzerce 3. 11. 2023 INZERCE
Přichází čas sněhu, čas zimních radovánek, čas sněhulí! Pokud tyto exkluzivní a pohodlné boty ještě nemáte, zbystřete. Představují totiž nespočet výhod. Udrží vaše nožky hezky v teple, ať už vás vaše sněhové kroky zavedou kamkoliv. Ale tím to všechno jenom začíná.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 29.2.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,220 25,340
USD 23,250 23,430
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma