Heidi Klum a Seal: Rozvod je na spadnutí!

- Celebrity autor: Nikola Velvarská

Německá supermodelka Heidi Klumová podala oficiálně žádost o rozvod se svým manželem, britským zpěvákem Sealem. Dvojice byla donedávna považována za manželství snů, napsala dnes agentura DPA.

Heidi, která po manželovi nese jméno Samuelová, se chce po rozvodu vrátit výhradně ke svému dívčímu jménu Klumová. Dnes je sice oficiálně Samuelová, často ale používá své původní příjmení.

Žádost o rozvod podala v pátek u amerického soudu v Los Angeles, uvedla DPA s odkazem na modelčinu mluvčí. Podle serveru TMZ.com, který se věnuje prominentním osobnostem, jsou jako důvod rozvodu uvedeny "nepřekonatelné rozpory".

Děti budou vychovávat oba, rozhodovat bude Heidi

Klumová se Sealem mají dohodu o rozdělení majetku, proto by jediným závažným problémem mohla být dohoda o svěření péče o děti. Heidi zažádala o společnou výchovu čtyř dětí, které manželé vychovávají, chce ale mít nad potomky hlavní dohled. Seal by pak měl právo je navštěvovat.

Pár již dříve oznámil, že se rozchází v přátelském duchu. Největší prioritou pro Klumovou a Seala prý bude zajistit, aby jejich rozchod nepoškodil jejich děti. Kvůli nim požádali média o respektování jejich soukromí.

Klumová se Sealem patřili mezi nejviditelnější páry mezi celebritami a často o svém vztahu mluvili. Při každém výročí svatby také opakovali své svatební sliby.

Tagy: rozvod manželství

Zdroje: ČTK