Dnes je středa 17. srpna 2022., Svátek má Petra
Počasí dnes 32°C Skoro jasno

Co dělat, když není zrovna pěkně? Máme pro vás tipy!

Co dělat, když není zrovna pěkně? Máme pro vás tipy!
Venku prší. Co budu dělat? | zdroj: ThinkStock

Mnohokrát se stane, že když venku není pěkně, máme všichni sklony ke spánku. Existuje však mnoho zajímavějších aktivit!

Tytam jsou večery s petrolejkou a starání se o spoustu sourozenců. Proč nevyužít rozmanité nabídky dnešní doby? Většina z nás tento nečas neřeší a radši si pustí nějaký film nebo seriál. Kino a divadlo jsou typické rady, jak přemoci nudu, ale o tom vám tady vyprávět nebudu. Mám pro vás totiž daleko zábavnější tipy!

Bowling a jiné kuželky

Ideální pro nepěkné počasí. Pokud se překonáte vylézt z postele, je skvělým odreagováním odúnavy a školního stereotypu. A má jednu nespornou výhodu! Když totiž jdete se svou partou, vždy se skvěle pobavíte a zaženete tak náladu pod psa.

Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Party nebo jakýkoli jiný dýchánek

Kdo říká, že se párty nedá udělat přes den? Ale dá! Není nic lepšího než obvolat kamarádky, říci jim, jaké je téma mejdanu a zábava může začít. Není to jen ospalý dýchánek čtenářského kroužku. Je to víc! Alkohol, drby, převleky. To je to, co vás vylepší náladu. A pokud někdo vezme nějaké hry, je to o to zajímavější.

Zajděte si na masáž

V dnešní době už masáže nejsou pro studenty nedostupné. Spousty slevových portálů nabízí různé druhy masáží za pár korun, snad v každém větším městě. Že vás tuhle bolelo za krkem? Zajděte si na pořádnou masáž. Čokoládovou, medovou, thajskou, lávovými kameny nebo tantrickou pro vás a vašeho přítele. Stačí si jen vybrat, za pár stovek můžete mít skvělé uvolnění a pohodovou náladu. Všemožné vůně vás dostanou do své snové říše, že nebudete chtít odejít.

Relaxujte na masáži!
Relaxujte na masáži!

Hromadné cvičení

Pokud začínáte usínat ve stoje, je nejlepší dát si pořádně do těla. Budete pak nabití energií, spokojení a příjemně unavení. Stačí vám k tomu akorát vhodný prostor a odhodlání překonat se. Akorát pozor  – u domácího cvičení se hopsání nemusí líbit sousedům.

Vaření, smažení, pečení a salátování

Vaření je váš oblíbený koníček? Zkuste se domluvit s pár lidmi a udělat si velkolepou večeři o několika chodech. Můžete vařit hromadně. I to může být náramná zábava, pokud si někdoneufikne prst či jinak nezraní. To, že zrovna vaši kamarádi neumí vařit, vůbec nevadí, můžou alespoň míchat nebo pomáhat a mlsně slintat. Určitě vznikne skvělá mňamka!

No řekněte... nedali byste si?
No řekněte... nedali byste si?

Máte nějaký další návrh, co se dá dělat při nepříznivém počasí?

AUTOR: Vendula Pospíšilová

Zdroje:

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 17.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,490 24,590
USD 24,040 24,220
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma