Dnes je sobota 13. srpna 2022., Svátek má Alena
Počasí dnes 25°C Dešťové přeháňky

Články autora

Michal Polák

Kultura

Cloud Nothings zahrají 1.8. poprvé v Praze

Michal Polák 31. 7. 2013
Vycházející hvězda alternativní scény Cloud Nothings vystoupí 1.8.2013 v pražském klubu 007. Kapela do ČR zavítá vůbec poprvé. Lístky na koncert budou na místě k dispozici za 350 Kč. Koncert otevře pražské duo Mutanti hledají východisko.
Kuriozity

Američan vyrábí dechberoucí sochy z naplaveného dřeva

Michal Polák 30. 6. 2013
Mladý americký umělec Jeffro Uitto vyrábí tyto nádherné sochy pouze z dřevěných naplavenin z okolí města Washington. Výroba jedné takové sochy může zabrat klidně celý rok. Jeffro totiž nalezené dřevo neupravuje dle jeho potřeby, vhodný kus musí sám o sobě padnout na své místo.
Kuriozity

Drsná reklama na tampony, při které tuhne krev v žilách

Michal Polák 20. 6. 2013
Nevšedně pojatý ruský spot na tampony rozvířil diskuzi na internetu. Tento spot Vás přesvědčí o tom, že má cenu připlatit si kvalitnější zboží. Podle tvůrců reklamy Vám to může zachránit život.
Kultura

Portishead se večer pokusí hudebně začarovat Prahu

Michal Polák 19. 6. 2013
V pražské Tipsport aréně dnes od 20:00 vystoupí kultovní britská kapela Portishead. V rozhovoru s Tomášem Turkem z Respektu hudebníci přiznali, že na rozdíl od mnohých fanoušků nepovažují svou trip-hopovou hudbu za depresivní. Oni sami by ji označili jako optimisticky pesimistickou - tedy realistickou. Podle dostupných informací koncert dosud není vyprodán. Nejlevnější lístky pořídíte za 890,- kč, nejdražší za 1590,- kč.
Kultura

Májové koncertní tipy - Fang Island a The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble

Michal Polák 1. 5. 2013
Začátek května bude velmi bohatý na zajímavé koncerty. Redakce Tiscali.cz vybrala dvě akce, které byste určitě neměli vynechat. Do Prahy přijíždí například alternativní rockeři Fang Island z USA či experimentální jazzová kapela The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble z Nizozemska.
Vztahy

Potvrzeno! Muži neumí přečíst ženské emoce

Michal Polák 29. 4. 2013
Nový výzkum odhalil, že muži mají problémy se čtením ženských emocí z jejich očí. Podle nového výzkumu trvá mužům dvakrát déle dešifrovat emoce z ženských očí než z očí mužských. Části mozku, které vnímají emoce, se aktivovaly výrazně slaběji, když muži pozorovali ženské oči.
Kultura

My Bloody Valentine zahrají 10. června v Divadle Archa

Michal Polák 24. 4. 2013
Kultovní irská kapela My Bloody Valentine odehraje 10. června v Praze koncert, který bude výjimečný nejen klubovým prostředím pražského Divadla Archa. Formace, která na přelomu 80. a 90. let minulého století díky deskám Isn´t Anything a Loveless zásadním způsobem ovlivnila podobu rockové hudby, přijede v rámci turné k novému – skvěle přijatému - albu nazvanému m b v.
Vztahy

Dotyk partnerů přes internet: Nové spodní prádlo je na světě

Michal Polák 21. 4. 2013
Dotýkat se svým partnerem či svou partnerkou po internetu na vzdálenost tisíců kilometrů? Není problém. Stačí si opatřit speciální spodní prádlo Fundawear.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 13.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,340 24,420
USD 23,690 23,790
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma