Dnes je středa 1. února 2023., Svátek má Hynek
Počasí dnes 1°C Občasný déšť se sněhem

Články autora

Danica Klein

Móda

Nová Miss sestra je brunetka!

Danica Klein 20. 2. 2014
Čtvrtý ročník soutěže Miss sestra má svou vítězku. Tříletou nadvládu blondýnek z předchozích ročníků ukončila historicky první brunetka, Zdeňka Poláčková.
Kuriozity

Hon za štěstím nemusí být celoživotní běh, říká Gabriela Filippi

Danica Klein 18. 2. 2014
Každý z nás se honí za štěstím, doufáme v jeho přízeň, modlíme se za něj. Snažíme se ustavičně dostat do společností určených oblastí či úrovní, kde má podle všeho být to všemi hledané štěstí.
Celebrity

Vydělávají miliony, ale má to háček. Tito fešáci stále žijí u rodičů!

Danica Klein 22. 1. 2014
Myslíte si, že celebrity, které mají více než slušné příjmy bývají v obrovských vilách se služebnictvem a dělají si, co chtějí? Omyl! Pro některé je rodinné zázemí a domov, ve kterém vyrůstaly stále základem života. Bez svých rodičů a jejich každodenní péči si nedovedou představit život.
Celebrity

Všemi milovaný Bruno Mars vystoupí při slavném Super Bowlu

Danica Klein 22. 1. 2014
V Americe se skutečná hudební sláva neměří penězi, ale velkolepým vystoupením na sportovní i společenské události roku – při finálovým zápasu ligy amerického fotbalu, při slavném Super Bowlu. Již za pár dní této prestižní mety v umělecké kariéře dosáhne zpěvák Bruno Mars a zařadí se tak mezi své hvězdné předchůdce, jako jsou Madonna, Beyoncé či Rolling Stones.
Celebrity

Excesy světových topmodelek

Danica Klein 21. 1. 2014
Jsou krásné, slavné, bohaté a jejich vzhled se vyvažuje zlatem. Řeč je o světových top modelkách, které zdobí ta nejprestižnější mola.  Toto pozlátko je ale nebezpečné, kde kdo se v něm utopí a sláva sebou často přináší i osobní krachy a pády. Příběhy modelek můžete sledovat v pořadu stanice CBS Drama Modelky s.r.o.. Své o tom vědí i slavné supermodelky jako Naomi Campbell, Kate Moss či Karen Mulder.  
Celebrity

Herec Miroslav Hrabě v šoku! Jeho krásná přítelkyně se pohřešuje

Danica Klein 9. 1. 2014
Česká modelka Miriam Bittóvá měla doma poměrně dobře nastartovanou kariéru, ale chtěla víc. Exotická kráska odletěla v prosinci zkusit štěstí do Ameriky a od té doby o ní nejsou žádné zprávy. Pohřešovaná je od 30. prosince minulého roku. Strach posilují i informace, že byla unesena, píše Blesk.cz.
Kuriozity

Mladík zhubl 60 kilo. Co na to rodiče?

Danica Klein 8. 1. 2014
Mnozí z nás si do nového roku slíbili, že budou žít zdravěji. Ale tak, jak snadno se o tom mluví, tak těžko se to dělá. Následující příspěvek je však v tomto směru velmi inspirativní a motivující. Podívejte se na přeměnu, kterou loni prošel Lucas. Netrvalo ani rok a zhubl téměř 60 kilogramů!
Celebrity

Pracovní doba královských rodin: Kdo je nejlínější?

Danica Klein 7. 1. 2014
Žebříček dánského deníku Ekstra Bladet si posvítil na pracovní dobu anglických a skandinávských členů královských rodin.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 1.2.2023 Exchange s.r.o.

EUR 23,800 23,920
USD 21,840 22,020
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma