Zimní kolekce módní značky TATIANA

Pro nafocení nové kolekce značky TATIANA zvolila módní návrhářka Taťána Kováříková opět svou dlouholetou přítelkyni spisovatelku Barbaru Nesvadbovou. Ta svou ženskostí a typem odpovídá vizi, pro kterou TATIANA tvoří.
Kolekce podzim/zima 2009/10 je velmi ženská, čistá svými liniemi. „Je inspirovaná ženou dneška, postmoderním stylem života ve městě, dobou, která ženy nutí fungovat jako manažerky, maminky, manželky i milenky v jeden a tentýž den,“ dodává Táňa Kováříková. TATIANA oblékne současnou ženu pro každou z jejích mnoha rolí.
Modely jsou výrazné barvami a jednoduchými tvary, které dávají rafinovaně vyniknout ženskému tělu. Najdete mezi nimi výrazně červené kašmírové maxi kabáty v kontrastu s černými tunikami a úzkými kalhotami. Dále pak svůdné úpletové topy s pletenými svetry, elegantními kostýmy, které svým střihem podtrhují přednosti dané ženy.
Návrhářka vytvořila také neobyčejnou kolekci malých večerních šatů, vhodných jak na pracovní večeři, tak na důležitou schůzku. Jsou ušité z taftů, žerzejů a krajek, doplněné o tyl, korálkové výšivky a Swarovski kameny, které ve své tvorbě používají mnozí světoví módní návrháři.
Jo, tak to i já jsem si relativně nedávno pořizovala takovou moc fajn bundu a teda, byla to taková ta značková, jen si nemohu vzpomenout na její název... Ale tuším, že to bylo nějak na F... Brala jsem si to z tohoto online second handu, ale už nevím tu značku, musela bych se zvednout 😃
Tyjo tak to vypadá naprosto skvěle. To mi úplně připomnělo, že bych si pomalu měla také shánět nějakou teplou bundu na zimu. Přecejen už venku pořádně přituhuje. Zrovna se tu na nějaké koukám a do oka mi padla jedna, kterou jsem našla tady https://zimni-bundy-kabaty.cz/ Jak to tak vidím, tak ji asi zkusím objednat.