Dnes je středa 17. srpna 2022., Svátek má Petra
Počasí dnes 32°C Skoro jasno

Rychlý konec manželství: Hvězdný pár se dohodl na rozdělení majetku

Rychlý konec manželství: Hvězdný pár se dohodl na rozdělení majetku
zdroj: tisková zpráva

Hollywoodské hvězdy Katie Holmesová a Tom Cruise se dohodly na podmínkách rozvodu. "Případ byl vyřízen a dohoda byla podepsána," uvedl advokát Jonathan Wolfe necelé dva týdny poté, co Holmesová požádala o rozvod. Wolfe neuvedl, jaké budou podmínky rozvodu, píše magazín People.

Již před tím však Holmesová a Cruise v dalším prohlášení uvedli, že jim jde především o jejich šestiletou dceru Suri. "Budeme spolupracovat jako rodiče, abychom dosáhli toho, co je v nejlepším zájmu naší dcery Suri. Věci, které se týkají naší rodiny, chceme držet v soukromí," uvedlo jejich prohlášení.

Časopis People uvedl, že podle zdrojů blízkým oběma stranám padesátiletý Cruise a třiatřicetiletá Holmesová pracují na uspořádání, podle něhož by Holmesová bydlela s dcerou v New Yorku a Cruise by ji mohl hodně navštěvovat.

Psali jsme: Rozvod roku vyřeší právníci. Katie Holmes a Tom Cruise k soudu nepůjdou

Holmesová před necelými dva týdny požádala o rozvod a chtěla, aby Suri zůstala v její péči. Její krok prý Cruise překvapil a vyvedl z míry. Vyvolal také v médiích spekulace, podle nichž chce Holmesová rozvod kvůli tomu, aby Suri nechodila do školy scientologické církve, jejímž je Cruise známým členem. Podle People se Holmesová se Suri přestěhovala do třípokojového bytu v New Yorku. Cruise žije v Los Angeles.

Vyřešení rozvodu bylo mimořádně rychlé, obzvlášť na hollywoodské poměry. "Rychlá dohoda naznačuje, že byli s to se shodnout na nějaké společné výchově," uvedl losangeleský advokát specializující se na rozvody Steve Mindel. Rychlé urovnání také ušetří Cruise i Holmesovou veřejně probírané rozvodové bitvy. Již nyní vyvolala žádost Holmesové o rozvod mimořádnou aktivitu médií.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 17.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,490 24,590
USD 24,040 24,220
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma