Dnes je čtvrtek 24. června 2021., Svátek má Jan
Počasí dnes 16°C Občasný déšť

Čínská medicína aneb jak neúprosný vliv času na člověka ovládnout a zpomalit

Čínská medicína aneb jak neúprosný vliv času na člověka ovládnout a zpomalit
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Ve dnech 15. a 16. října proběhne 4. česko-slovenský kongres tradiční čínské medicíny; tentokrát zaměřený na téma stárnutí a anti-aging. Na programu bude pestré spektrum přednášek i workshopů určených laické i odborné veřejnosti.

Účastníci kongresu nahlédnou na zdravotní problémy související se stářím optikou tisíce let staré léčebné metody, která vedle vědeckého pokroku stále nachází své uplatnění a uzdravuje miliony pacientů po celém světě. O tom, jak neúprosný vliv času na člověka ovládnout a zpomalit, promluví přední praktici tradiční čínské medicíny z Čech i ze zahraničí.

Jak omlazovat organizmus stravou

„Pokud dokážeme naslouchat svému tělu a vnímat přírodní zákony už v produktivním věku, kdy dochází k určujícím procesům, můžeme stáří strávit mnohem příjemněji než vysilujícím běháním po doktorech. Téma letošního kongresu tak samozřejmě neoslovuje jen ty, kteří se dnes cítí býti starými, ale je aktuální úplně pro všechny,“ zve na akci jeden z účinkujících odborníků MUDr. Jozef Lucký.

Série přednášek přinese například doporučení, jak omlazovat svůj organizmus stravou, jak podporovat trávení samo-masážními technikami nebo jak se naučit správně a zdravě spát. V rámci speciálních workshopů se zájemci naučí také základní techniky energetického cvičení Qigong.

Více informací naleznete zde.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 25,400 25,500
USD 21,290 21,430
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma