Dnes je úterý 19. ledna 2021., Svátek má Doubravka
Počasí dnes -13°C Občasné sněžení

Z historie našich vztahů

Z historie našich vztahů
zdroj: Archiv

Pamatujete na svého prvního miláčka? Nemyslím první sex, ani polibek. Myslím toho prvního, jak jste se s ním možná ani nevodili za ruce. Toho z prvního z dětství, z mateřských školek a z hřišť!

První lásky ze školky

Jistě se každá z vás zaláskovala do chlapečka ze školky, do toho souseda, co byl o rok starší, a tak to byl borec. Dát mu pusu chtělo obrovskouá odvahu a červeň z tváří vám zmizela až po odchodu ze školky. První miláček, na kterého si některé možná už nepamatují, některé, jako já, ano. A s úsměvem na tváři.

Dopisové lásky z prvního stupně ZŠ

Ze školky jsme se dostaly na základní. Už jsme byly velké a měly jsme o kluky zájem opravdový (alespoň jsme si to tehdy říkaly). Vztahy jsme střídaly ob týden, za týden už to nebylo aktuální. Pamatujete si také na dopisy od spolužáků „Chceš se mnou chodit? Zaškrtni ANO – NE“. Občas jsme měly i možnost „NEVÍM“. Takoví na nás byli kluci milí. Tolik možností. A my - nevděčnice - obvykle vybraly a tučně zakroužkovaly tu poslední – „NE“.

Školní lásky
Školní lásky

"Opravdové" lásky z druhého stupně ZŠ

V tuto dobu jsme byly úplně největší frajerky. Už jsme byly téměř nejstarší, ne-li nejstarší na škole, ti mazáci. Začínají nám růst prsa, některé se malujeme (ideálně modře), nosíme výstřihy a tričkanad pupík. Kluci už také dospívají a z naší módy a drzosti začínají šílet, doráží a osahávají (a my křičíme „Nešahéj na mě!“, i když to nemyslíme vážně). Začínáme navazovat opravdovější vztahy. První polibky, první sexuální náznaky, někteří aktivnější už i první sex.

Velké životní lásky
Velké životní lásky

Smutné lásky ze střední

Na střední škole už většina z nás navázala minimálně jeden vztah a u těch méně šťastných (a těch je také většina) ten vztah zase skončil. První velké lásky, první vášně, první sex, první obrovská zklamání, ochutnávky krás i špatností vztahů. Učíme se ve vztazích, učíme se jednat s druhým pohlavím, učíme se ovládat sami sebe.

O vysoké a životě po střední se rozepisovat nemusíme, některé se stále „učí“ a zjišťují chutě života, jiné už začínají budovat pevný vztah a plánovat rodinu. Co bude dál, to už je jen v našich rukách. Každopádně si vždy rády na své začátky zavzpomínáme.

Více naleznete na StudentPoint.cz.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,150 26,230
USD 21,590 21,710
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma