Dnes je pondělí 8. března 2021., Svátek má Gabriela
Počasí dnes -3°C Smíšené přeháňky

Vánoce 2013 na 001shop.cz v centru Prahy: Regenerační a celkově posilující přípravky

Vánoce 2013 na 001shop.cz v centru Prahy: Regenerační a celkově posilující přípravky
Aloe Vera | zdroj: Redakce

V našem vánočním seriálu vám budeme představovat výrobky, které se nejčastěji na našem obchodě prodávají za účelem dárku pro zdraví či krásu. Přípravky je možno objednat online nebo zakoupit v kamené prodejně v centru Prahy. Dnes vám představíme přípravky, které se hodí k regeneraci a posilnění odolnosti organismu, k doplnění potřebných vitamínů, minerálů a živin, k zvýšení energie, k zlepšení paměti a schopnosti zvládat stres.

Korejský ženšenpovzbuzuje mužnost, má schopnost zvyšovat libido, udržet erekci a zlepšovat kvalitu spermatu, zlepšuje atletický výkon, povzbuzuje imunitní systém, pomáhá zvládat psychický i fyzický stres, zvyšuje pocit pohody a kvality v životě. Jde o účinný adaptogen.

Acai - Extrakt z ovoce acai je přírodní zdroj vitamínu C, vitamínu A, B1, B2, B3 a E, nenasycených tuků, vlákniny, proteinů, minerálů. Je bohatým zdrojem antioxidantů. Posiluje obranyschopnost proti bakteriálním a virovým infekcím . Působí proti předčasnému stárnutí. Posiluje organismus při fyzické i psychické zátěži. Napomáhá zažívání. Pomáhá udržovat v těle rovnováhu cholesterolu. Působí regeneračně na stěny cév a zlepšuje jejich elasticitu. 

Earth source - zdroj přírodních živin - Earth source je unikátní kombinace zelených potravin a přírodních živin obsahující všechny potřebné vitamíny a minerály v nejpřirozenější formě, jenž zajišťuje vysokou využitelnost organismem. Zvyšuje celkovou vitalitu organismu. Earth source obsahuje zelené potraviny(chlorella, mladý ječmen, spirulina, chlorofyl) a zdroje esenciálních mastných kyselin (lněný olej, olej ze slunečnicových semínek, brutnák lékařský).

Spirulina - Spirulina je sladkovodní řasa obsahující všechny základní vitamíny, minerály a živiny. Spirulina pomáhá regenerovat organismus a kontrolovat tělesnou váhu. Byly publikovány stovky studií, které prokazují, že jedinečné fytonutrienty a extrakty spiruliny podporují imunitní systém, jsou prevencí mnohých onemocnění a zlepšují celkový zdravotní stav organismu. Tato mikrořasa je bohatá na rostlinné bílkoviny, betakarotén, železo, vitamín B12 a vzácnou esenciální mastnou kyselinu GLA. Spirulina nabízí pozoruhodnou škálu vitamínů, minerálů a živin. Je vhodná i pro vegetariány a vegany.

Chlorella - Chlorella slouží jako zdroj všech základních živin, vlákniny, minerálů a vitamínů. Chlorella je bohatým zdrojem chlorofylu. Chlorella je užitečná při detoxikaci organismu (od těžkých kovů, zejména rtuti). Pomáhá proti zácpě, zápachu z úst či je prevencí nežádoucích účinků při chemoterapii. Jako zdroj všech živin je ideálním potravinovým doplňkem pro hezké vlasy, pleť a nehty, na kterých se jako první vždy ukazuje nedostatek živin. Ideální potravinový doplněk pro všechny, kdo zanedbávají zdravou a pestrou stravu, vhodný i pro vegetariány a vegany.

Gold specifics Energy modulator - Speciální směs, která podporuje energii organismu, zvyšuje vitalitu, odolnost a adaptabilitu organismu na stres. Chrání organismus před účinky škodlivých civilizačních vlivů. Tato směs obsahuje adaptogeny korejský ženšen, americký ženšen a sibiřský ženšen-eleuterokokus, dále pak kyselinu alfa lipoovou, koenzym Q10,vitamíny B3 a B12. Unikátní směs pro zvládání psychického i fyzického stresu a snižování pocitu únavy.

Gold specifics homocystein modulator - Speciální preparát pro úpravu hladiny homocysteinu. Pomáhá předcházet civilizačním onemocněním. Homocystein je škodlivá aminokyselina produkovaná lidským organismem. Za normálních podmínek ji tělo rychle přeměňuje na neškodný cystathionin. Avšak kouření, stárnutí, nedostatečný příjem B vitamínů, pití většího množství čaje a kávy snižuje schopnost organismu udržet normální hladinu homocysteinu v krvi. Vědci dnes věří, že udržení normální hladiny homocysteinu pomáhá uchovat zdravé srdce a cévy a je prevencí civilizačních onemocnění.

Mozkové nutrienty - Aminokyseliny, vitamíny skupiny B, lecitin a jinan dvoulaločnatý zlepšují mozkovou činnost. Preparát je vhodný pro manažery, studenty, lidi trpící stresem, depresí či degenerativním onemocněním nervového systému.

1,3 betaglukan - Výrazně podporuje obranyschopnost organismu. Pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi.

Ultimate Bone Support - Komplex vápníku, vitamínu D3, K2, zinek a bór- Komplexní doplněk stravy pro zdravé kosti

Extrak z, Shiitake, Reishi a Maitake - Extrakt z hub Shiitake, Reishi a Maitake. Zlepšuje odolnost těla vůči nepříznivým zevním vlivům a zvyšuje imunitu.

Alky-pro - Alky-pro obsahuje vysoké množství alkylglycerolu. Alkylglycerol je získáván z oleje ze žraločích jater. Má vědecky prokázané účinky na podporu imunitního systému. 
V lidském organismus se alkylglycerol vyskytuje ve větším množství v mateřském mléce, v játrech, slezině a kostní dřeni.

Formule VM-75 - jednička mezi multivitamíny - Formule VM-75 od firmy Solgar je číslo jedna mezi multivitamíny v průmyslu s přírodními produkty. “75“ znamená, že VM 75 obsahuje 75 mg většiny vitamínů skupiny B. V prosinci 2002 byl časopisem HFB magazíne oceněn cenou “Nejlepší potravinový doplněk“. Tento multivitamínový přípravek je vhodný i pro vegetariány. Vyšší obsah vitamínu B ocení zejména lidé ve stresu - manažeři, studenti, sportovci...

Formule VM-Prime - Multivitamín pro zralé ženy

Tento speciální multivitamín obsahuje vyšší hladiny vápníku, hořčíku a vitamínu D3 pro podporu kostí.Antioxidanty jako vitamín A, C, E, selen a zinek jsou důležité pro zdraví mozku a nervových buněk.Vitamíny B komplexu též podporují otimální funkce nervů a mozku.Sojové izoflavonoidy, které patří mezi fytoestrogeny, jsou upřednostňovány mnoha zralými ženami při vyrovnávání hormonální rovnováhy.

Štáva z celých listů aloe vera - univerzální pomocník zdravíVědecký výzkum prokázal, že vnější část listu a slupka, která byla dříve vyhazována, obsahuje o 200% více aktivních léčebných složek než pouhý gel. Dráždivé antrachiony s projímavým účinkem jsou speciální technologií odstraněny.

Prenatal - Multivitamín a multiminerál pro těhotné a kojící ženy. Vhodný i pro vegetariánky. Vyvážené složení pro matku i dítě. Pomáhá chránit mateřský organismus. Dodává energii, působí proti únavě. Příznivě ovlivňuje vývoj a růst plodu. Podporuje kvalitu zubů a vlasů. Připravuje ženský organismus na mateřství. Obsah kyseliny listové pomáhá snižovat riziko deformit plodu. Vhodný i v době kojení.

Formule pro zdravou pleť, nehty a vlasy - Přípravek obsahuje MSM (methylsulfonylmethane - zdroj síry), vitamín C, zinek a aminokyseliny pro zdravou kůži, nehty a vlasy.

Kyselina hyaluronová od firmy Solgar

Doplněk stravy pro zdravé klouby. Kombinuje účinek kyseliny hyaluronové, kolagenu, chondroitin sulfátu a vitamínu C. Kyselina hyaluronová je zároveň velmi prospěšná pro pevnou a pružnou pleť. V roce 2010 získala ocenění Best of Natural Beauty Awards 2010. “Tato kyselina nás uchvátila. Kyselina hyaluronová 120 mg od firmy Solgar s vitamínem C a kolagenem hydratuje a propíná pokožku pro mladistvý vzhled.“ -časopis Better nutrition, duben 2010

Manukový med BeeSweet Active 20+ 340g

Manukový med BeeSweet Active 20+ je vynikající jemný a krémový AKTIVNÍ manukový med certifikovaný laboratořemi na Novém Zélandu, neboť jeho unikátní aktivní enzymy mají bioaktivitu Active 20+. Nabízí vašemu tělu a imunitnímu systému střední úroveň ochrany, abyste lépe zvládali stres každodenního života. Ideální pro ty, kdo potřebují dodatečnou podporu - pro překonání nachlazení či virového onemocnění nebo když se prostě cítí vyčerpaní. Skvělý pro starší generaci a osoby, které jsou méně mobilní, neboť posiluje jejich imunitní systém zejména proti virovým onemocněním, kašli a nachlazení. Rychle zklidňuje zanícená střeva a podrážděný žaludek.

Regenerace v pentagramu  - Jedná se o sadu pěti výrobků k postupné regeneraci všech orgánů v těle. Roční bylinná kúra regenerující po fyzické i psychické stránce.                                                                                                  

Přípravky je možno objednat online na www.001hop.cz či zakoupit přímo v prodejně 001shop.cz Krakovska 22, Praha 1, tel. 296230202, pondělí až pátek 10-19 hod. a v sobotu od 10-13 hod.

Zdroje:

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,370 26,470
USD 22,250 22,390
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma