Valentýn na Pomádě: Míše kvete láska, Tomášovi ubývají kila

- Celebrity autor: Danica Klein

Jako generálku na čtvrteční svátek sv. Valentýna pojali herci z muzikálu Pomáda křest CD s písněmi z představení. Proto se role kmotrů ujal partnerský pár, který pražská Pomáda dala dohromady,  totiž představitelka rebelky Rizzo Michaela Doubravová (známá též ze seriálu Ulice) a  „český Travolta“ alias frajírek Danny Roman Tomeš. „Muzikál začali zkoušet ještě jako kolegové a do premiéry už šli zamilovaní až po uši,“ vtipkoval na jejich účet na jevišti Jan Kříž. „A pořád nás to nepustilo,“ přiznává zářící Míša.

Oslava

Oslava , zdroj: Divadlo Kalich

 

Ve stejný den, kdy se v Divadle Kalich vítalo nové cédéčko, slavil shodou okolností hereččin partner 25. narozeniny. Míša Romana překvapila vlastnoručně upečeným dortem. „Nemůžu uvěřit tomu, že jsem na světě už celé čtvrtstoletí,“  smál se oslavenec.

V hereckém obsazení slavnostního představení zářil také Tomáš Savka, kterému se v novém roce daří zbavovat několika kilogramů navíc, jež mu před letními zkouškami naoko vyčítal režisér Ján Ďurovčík. „Jestli neshodíš, obsadím tě místo Kenieckieho do postavy přezdívané Kejta,“ dobíral si ho.

Jak se teď ukázalo, přeobsadit Tomáše by byla chyba, neboť herec se za svůj výkon právě v roli Kenieckieho objevil v širší nominaci na prestižní cenu Thálie. A zmíněná kila už má také dole. „Dřina, dřina, dřina,“ komentuje lakonicky, jakým způsobem ubývá na váze. Tedy žádné omezování se v jídle, žádné mučení v posilovně. „Nikdy předtím jsem totiž nehrál v tak fyzicky náročném představení, jako je Pomáda,“ vysvětlil.

Jestli všechno dobře dopadne, herce z Kalichu čeká další velká sláva ještě před koncem divadelní sezóny: pražskou Pomádu možná navštíví John Travolta! „Jednání skutečně pokračují. Od managementu pana Travolty čekáme na návrh možných termínů. Komunikujeme spolu o možnosti, že by tato velká hollywoodská hvězda navštívila naše představení ještě v této divadelní sezóně, tedy do konce června,“ prozrazuje producent a majitel Divadla Kalich Michal Kocourek.

Tagy: divadlo oslava Pomáda

Zdroje: Divadlo Kalich