Dnes je středa 3. března 2021., Svátek má Kamil
Počasí dnes 12°C Skoro jasno

Spropitné? Zapomeňte! Největší lakomci Hollywoodu

Spropitné? Zapomeňte! Největší lakomci Hollywoodu
zdroj: Tisková zpráva

Dostávají milionové honoráře, bydlí v přepychových vilách, ale jakmile dojde na téma peníze, tak držgrešle zařadí zpátečku. Řeč je o některých hollywoodských hvězdách.

Když dojde na spropitné, tak mají najednou velmi hluboko do kapsy, i když jejich částky na kontech jsou o několika nulách.

Victoria Beckham

Victoria a její kamarádka Katie Holmes spolu vymetaly butiky a během tříhodinového "náletu" jim daly co proto. Poté si to namířily do losangeleské restaurace Asia de Cuba v hotelu Mondrian. Kámošky si tu způsobily pořádné faux pas a až do této restaurace příště přijdou, tak se zřejmě obsluhy nedočkají.

Obrázek zdroj: Tisková zpráva

Číšníky v USA nedané spropitné mrzí obzvlášť, protože je to pro ně často jediný zdroj příjmu a nepsané pravidlo hovoří o 15 – 20 % z účtu. Když se je na to snažil chuděra číšník upozornit, tak na něj poslaly bodyguarda, který obsluhujícího hrubě odstrčil.

Jennifer Lopez

Když zpěvačka napochoduje do restaurace, tak číšníci obracejí oči v sloup. Je veřejným tajemstvím, že zásadně nedává spropitné. Když v restauraci na Rhode Islandu dostala účet na 7721 Kč, tak čekajícího číšníka šokovala větou: "Super, mám to přesně."

Obrázek zdroj: Tisková zpráva

Při jiném obědě v jisté hollywoodské restauraci svůj účet za 12 460 zaokrouhlila na 12 470 Kč. Mimochodem šetří i na špercích. Nosí kousky z vlastní kolekce J. Lo, samozřejmě zadarmo.

George Clooney

Bez práce nejsou koláče, říká známé přísloví. Clooney se této lidové moudrosti drží jako klíště a zřejmě si nemyslí, že by povolání striptérky bylo vůbec povolání. Při návštěvě striptýzového klubu v Las Vegas si dal totiž předvést žhavé číslo se šampaňským. Ale když bylo potřeba vytáhnout peněženku, tak nebyl ochotný dámě za "číslo" zaplatit.

Obrázek zdroj: Tisková zpráva

Bruce Willis

Hollywoodský herec by se v mistrovství světa v lakomství bezpečně umístil na předních místech.

Obrázek zdroj: Tisková zpráva

Poslíčkovi, který mu přinesl objednanou pizzu, strčil do ruky pár svých fotek s podpisem a procedil skrz zuby: "Ty mají mnohem větší hodnotu než tvoje mizerná pizza."

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,140 26,220
USD 21,650 21,790
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma