Dnes je středa 21. dubna 2021., Svátek má Alexandra
Počasí dnes 6°C Dešťové přeháňky

Se sportem nezahálejte ani během zimy. Využijte příspěvky od ČPZP

Se sportem nezahálejte ani během zimy. Využijte příspěvky od ČPZP
zdroj: tisková zpráva

Chladné počasí patří k důvodům, proč během zimy upouštíme od pohybových aktivit. Mnohé sporty jako běhání, cyklistika nebo jízda na in-linech jsou v zimě nemožné nebo značně ztížené, a tak se už nemůžeme dočkat prvních jarních paprsků, které nám pohyb venku umožní.

I během mrazivých dnů ale můžeme pokračovat v udržování kondice a právě na řadu halových aktivit přispívá Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (ČPZP) svým klientům částkou 700 Kč. Další ze sportů, kterému se lze věnovat i v zimním období, je plavání. Klienti naší pojišťovny mohou v období od února do dubna využít slevu nebo plavání zdarma ve vybraných bazénech po celé České republice.

Pojišťovna myslí také na děti

Dreamstime zdroj: tisková zpráva

Pohybové aktivity je potřeba podporovat už v dětském věku. Nově je proto v nabídce ČPZP příspěvek na sportovní kroužky ve výši 500 Kč, zůstává ale také oblíbený příspěvek 1 000 Kč na letní tábory. U příspěvku na ochrannou přilbu došlo k navýšení na 500 Kč.

ČPZP pomáhá i maminkám

Dreamstime zdroj: tisková zpráva

Další programy se zaměřují na nejmenší děti a jejich maminky. V rámci programu Zdravé dítě je možné využít až 500 Kč na kosmetické přípravky a jiné pomůcky, cvičení rodičů s dětmi a edukační kurzy pro maminky. Během těhotenství mohou maminky využít příspěvek až 1 500 Kč (program Manažerka mateřství) na nadstandardní vyšetření a péči, kurzy pro těhotné, plavání, masáže nebo psychoprofylaktickou přípravu k porodu. Nabídku pro maminky a miminka uzavírá program Žena po porodu, kde je možné čerpat 1 000 Kč na pomůcky na kojení či cvičení pro ženy.

Pokud ještě nepatříte mezi klienty České průmyslové zdravotní pojišťovny, můžete se do 31. 3. zaregistrovat online na www.cpzp.cz/205 nebo osobně na kterékoli ze 110 poboček. Výhody od ČPZP tak budete moci čerpat již od 1. července. Kompletní nabídka preventivních programů je uvedena na www.cpzp.cz/programy.

Zdroje:
komerční sdělení / PR

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 25,910 25,990
USD 21,520 21,660
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma