Dnes je středa 21. dubna 2021., Svátek má Alexandra
Počasí dnes 15°C Dešťové přeháňky

Rychlá půjčka - 5 tipů, jak si rychle a výhodně půjčit peníze

Rychlá půjčka - 5 tipů, jak si rychle a výhodně půjčit peníze
zdroj: tisková zpráva

Rychlá půjčka patří mezi oblíbené finanční produkty hned z několika různých důvodů. Jedním z těch hlavním je už podle názvu rychlé a většinou velmi jednoduché sjednání. Jak si takovou půjčku vybrat a zároveň zvolit co možná nejvýhodnější variantu? To se dozvíte v článku, kde najdete rovnou 5 praktických tipů.

Porovnejte si nabídky

V případě, že toužíte po výhodné půjčce, budete si ji muset vybrat. A to v praxi znamená, že se musíte probrat celou řadou různých nabídek. U každé z nich je dobré sledovat v první řadě čísla. Takže si vždy spočítejte úrok a nezapomeňte připočítat ani případné poplatky, které si některé společnosti účtují. Výsledkem bude cena za danou půjčku. Samozřejmě je žádoucí vybrat nabídku s co nejnižším přeplatkem.

Naplánujte si splátky

Už máte vybranou vhodnou nabídku a víte, kolik peněz si potřebujete půjčit. Ještě před vyplňováním žádosti si však zkuste naplánovat splátky. Zjistíte si tak, jestli zvládnete všechno bez problémů splatit, ať se následně nedostanete do nějakých problémů či snad nepříjemné dluhové pasti. Ještě větší zodpovědnost od samotného klienta je vyžadována i kvůli tomu, že při žádosti o rychlou půjčku od Cool Credit se neprověřuje Centrální registr dlužníků, NRKI, BRKI ani SOLUS. Klidně tak můžete čerpat půjčku i v případě, že máte další pohledávky. Postupujte však velmi opatrně a snažte se následně splatit všechny dluhy, ať se nedostanete do exekuce nebo insolvence.

Najděte si reference a zkušenosti

Při využití jakékoliv půjčky od nebankovní instituce bývá dobrou strategií i prověření společnosti. Ujistěte se, že daná půjčka má certifikaci od České národní banky pro poskytování úvěrů. V opačném případě si raději najděte jinou nabídku splňující základní povinnosti. V ideálním případě nahlédněte i do podmínek k úvěru, ať přesně víte, co máte dále očekávat a nejste nepříjemně překvapeni.

Jak funguje rychlá půjčka?

Rychlá půjčka Cool Credit funguje velmi jednoduše. Zvolíte si částku, jakou si chcete půjčit, kdy maximálně může jít až o 20 000 korun. Následně vyplníte žádost a odešlete. Za několik minut obdržíte výsledek. V případě, kdy je půjčka schválena, jsou peníze ihned odeslány na váš účet. A vy je můžete použít v okamžiku, až je vaše banka přičte na účet. V zásadě máte tedy peníze k dispozici nejdéle do druhého pracovního dne.

Řádně splácejte a čerpejte výhody

Pokud budete řádně a včas splácet, můžete u některých poskytovatelů čerpat nejrůznější výhody. Mnohdy běží výhodné nabídky, které odmění spolehlivé klienty vrácením části zaplacených peněz, výhodnějších úroků a podobně. V případě jakékoliv takové akce je vždy potřeba prostudovat podmínky, co všechno musíte splnit pro získání slíbeného bonusu.

Zdroje:
Inzerce

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 25,910 25,990
USD 21,520 21,660
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma