Dnes je sobota 16. ledna 2021., Svátek má Ctirad
Počasí dnes -3°C Sněhové přeháňky

Prsa na přání

Prsa na přání
Placeholder | zdroj: Archiv

Pokračujeme v seriálu o výkonech, kterými se zabývá plastická chirurgie. Tentokrát bude článek věnován operacím, o které je mezi ženami největší zájem - zvětšování, ale i zmešování prsou. Konzultantem je opět MUDr. Vlastimil Víšek CSc. primář kliniky MEDICOM VIP v Praze.

Pěkně tvarovaná prsa patří k tělesným partiím, na nichž si ženy velice zakládají. Chtějí být přitažlivé a atraktivní, kromě toho dobře vědí, že právě tato část těla přitahuje pozornost mužů. Pokud toho nemohou docílit přirozenou cestou, hledají logicky také jiné možnosti.

 

Před operací zdroj: Archiv

 

 

Zvětšit či zmenšit

Jednou z nich je nechat si udělat silikonový  impantát.  "Od normálních prsou je na pohled nerozeznatelný, nesmyslné je i tvrzení, že ho muž při laskání odhalí, poprsí je stejně tvárné a měkké jako to "normální".

Jediné, podle čeho se dá opravdu poznat, že žena podstoupila plastickou operaci, jsou případné jizvy.

"Ale i ty dovedeme zamaskovat tak, že si jich všimne jen ten, kdo ví, kde je má hledat, jsou umístěny v přirozené linii štěpitelnosti kůže, vypadají zcela nenápadně". tvrdí primář Víšek.

Ne každé ženě ovšem vyhovuje velké poprsí. "Zmenšení prsou děláme také často,  spočívá v odebrání určitého množství tukové hmoty a plochy kožního krytu.

Půl roku po operaci zdroj: Archiv

Regulace vlastních prsou

Obě operace provádíme v narkóze, po odstranění drénů a sešití ran se může pacientka pátý den umýt a je schopna krátké procházky. Stehy odstraňujeme přibližně za čtrnáct dní.

Normální fyzickou zátěž doporučujeme asi tak po měsíci, kdy je také už patrný výsledný efekt.  Současným hitem pak je zvětšování poprsí za pomocí kmenových buněk - tzv. autoaugmentace.

Zjednodušeně řečeno, ženy si nechají odsát kousek svého zadečku, či stehen, případně bříška a vlastní tuk si pak podle libosti „lupnou“ kam chtějí.

Pak už nikdy nemusí řešit problém s implantáty. Pokud mají přítele, který chce větší prsa, stačí přibrat nebo naopak zhubnout!" uzavírá Primář Víšek.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,150 26,230
USD 21,660 21,780
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma