Dnes je úterý 5. července 2022., Svátek má Cyril a Metoděj
Počasí dnes 26°C Dešťové přeháňky

Pro váš lehčí krok s konopnou kosmetikou

Pro váš lehčí krok s konopnou kosmetikou
zdroj: Profimedia

Pocit únavy, tíhy, napětí v nohou nebo dokonce otoky. Nebo neradostný pohled na červené pavučinky žilek. Potíže při začínající žilní nedostatečnosti mohou vypadat různě. A jestli navíc máte křečové žíly geneticky zapsané ve svém životním deníčku, je dobré se začít starat o své nohy včas.

Jednoduchou domácí péčí svým nohám ulevíte a ty Vám budou vděčné. Jednou týdně se svým nohám odměňte za všechny podpatky a uzavřené boty, ať už v zaměstnání stojíte nebo sedíte. Vyzkoušejte osvědčené produkty od české firmy Annabis.

Připravte chodidlům desetiminutovou koupel, aby si odpočinula. Do lázně přidejte několik kapek 100 % přírodního konopného oleje Cannol. Tento olej obsahuje esenciální nenasycené mastné kyseliny Omega 3-6, vitamíny A, B1, B2, B6, C, E, fytosteroly, fytiny a řady důležitých minerálních látek. Konopný olej vám dokonale vaše chodidla vyživí, hydratuje a uvolní.

kris-atomic-axyT3gifbSU-unsplash zdroj: Profimedia

Po koupeli chodidla dobře vysušte a namasírujte zvláčňujícím krémem nebo mlékem. Přírodní tělové mléko Bodycann se solí z Mrtvého moře díky účinným přírodních látkám pokožku intenzivně vyživuje, hydratuje a zklidňuje. Tip: Chodidla masírujte bříšky palců, celé tělo tak postupně zbavujete stresu.
Pro boj s velmi unavenými, těžkými nohy máme pro Vás silného pomocníka Varicann Q10 gel s koloidním stříbrem. Tento gel přináší také rychlou úlevu a uvolnění pokožce při dlouhodobém stání, pro těhotné, příp. osoby s nadváhou. Je také ideální pro péči o pokožku při křečových žilách.

Jeho největší předností je unikátní kombinace 17 účinných látek, jako například: Konopný olej a extrakt z konopných semen, Vinná réva, Vilín virginský, Pupečník asijský, Hesperidin, Komonice lékařská, Listnatec ostnitý, Jírovec maďal, Jinan dvoulaločný a další. Varicann Q10 se rychle vstřebává, nemastí, nebarví a je vhodný pro diskrétní použití kdykoli během dne. Tento gel určitě stojí za to vyzkoušet.

Veškerý sortiment a více informací na www.annabis.cz

Zdroje:
Inzerce

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 5.7.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,720 24,820
USD 23,660 23,840
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma