Dnes je úterý 19. ledna 2021., Svátek má Doubravka
Počasí dnes -3°C Občasný déšť se sněhem

Prezentace novinek firmy Babypoint již v březnu na veletrhu PRODÍTĚ

Prezentace novinek firmy Babypoint již v březnu na veletrhu PRODÍTĚ
Kočárky | zdroj: babypoint.eu

Období veletrhů je v plném proudu u nás i v zahraničí. Jednou z nejvýznamnějších českých prezentací v segmentu dětského zboží je bezesporu pravidelný Veletrh potřeb pro dítě - PRODÍTĚ. 

Ten se letos uskuteční v termínu od 7. do 10. března 2013, jak jinak než v prostorách brněnského Výstaviště. Mezi tradičními vystavovateli nebude chybět český výrobce a dovozce dětského zboží firma Babypoint s.r.o., která na stánku o rozloze více než 200 m2 představí nový i oblíbený stávající sortiment. Za zvýhodněných podmínek si zde budete moci prohlédnout anebo rovnou pořídit kočárky, golfové hole, autosedačky, jídelní židličky, cestovní postýlky a další dětské zboží značek Babypoint, BeSafe, Navington, Newbuddy, TFK a X‑lander. 

Jaké novinky budou prezentovány?

V sortimentu vlastní značky Babypoint se firma na veletrhu chystá poprvé představit novou autosedačku Space z kategorie 9 – 36 kg. V rámci ekonomické řady Newbuddy se můžeme těšit na nové barevné kombinace materiálů a potahů i obnovenou nabídku praktické ohrádky Relax. Kočárky X-lander se rozrostou o limitovanou edici modelu X-Move, který bude v béžové barvě k dostání v setu, tedy včetně první dětské autosedačky, hluboké korby a dalších doplňků.

Nové barevné kombinace představí také výrobce kočárků značky Navington. Novinka nebude chybět ani mezi sportovními a do terénu předurčenými kočárky německého původu TFK – Trends For Kids. Opomenout nelze ani autosedačky norské značky BeSafe, symbol skandinávského bezpečí. Výrobce HTS BeSafe inovoval svůj unikátní produkt - pomůcku BeSafe Pregnant pro bezpečné připoutání těhotných žen řidiček a spolujezdkyň v automobilu - o systém připevnění přes isofix. Na stánku samozřejmě bude možné si zboží vyzkoušet, porovnat a o potřebné informace požádat zkušený personál.

Doprovodný program chybět nebude!

V loňském roce na veletrh zavítalo přes 28.000 návštěvníků, kteří si na ploše 4.534 m2 mohli prohlédnout nabídku 59 vystavovatelů. Chystáte-li se na prezentaci letošních novinek, možná oceníte i bohatý doprovodný program pro vás i vaše děti. Pásmo her, písniček a soutěží, kolotoče a skákací hry doplní vystoupení Dády Patrasové. Rodiče mohou využít dětský koutek s bezplatným hlídáním dětí starších 3 let.

K dispozici bude prostor pro přebalování, ohřátí jídla a nakrmení dětí. Organizátoři se rozhodli pokračovat i v zajištění bezplatného poradenského centra, kde budou zodpovězeny dotazy nastávajících i novopečených maminek. Tatínkové s dětmi zase ocení představení modelů aut, pozemní a vojenské techniky, lodí, ponorek, letadel anebo vrtulníků. Souběžně s veletrhem PRODÍTĚ proběhnou i další dva veletrhy: Veletrh osobních financí a osobních investičních příležitostí PENíZE a Mezinárodní výstava Rybaření. 

Zdroje:
babypoint.eu

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,150 26,230
USD 21,590 21,710
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma