Poraďte si s krajkou!

- Móda autor: red

Opálená pokožka, horko v ulicích, krajkové šaty, léto je tady... a navíc si k tomu teď můžete obout i krajkové boty.

zdroj: Archiv

Důvodů, proč nosit krajku, je spousta. Krajka už dávno není vyhrazená jen svatebním šatům a spodnímu prádlu. Krajka je originální materiál, který v ulicích nezapadne. Krajkové šaty jsou stylové a kombinace bílé krajky a lehce nazlátlé letní pokožky je vražedná. Krajka je navíc nadčasový materiál, který neomrzí a vyjádří kreativitu nositelky. Krajkové topy oživí nudný outfit. Krajkové detaily dokáží přidat šťávu každodenní šedi. A navíc je krajka trendy už několikátou sezónu. Pokud si na krajku v celoplošném rozměru zatím netroufáte, tak na to jděte postupně.

Fáze jedna: přidejte krajkový detail. Stačí málo, třeba brož s krajkovou aplikací. Nebo krajková vsadka na sukni nebo šatech.

zdroj: Archiv

Fáze dva: pořiďte si (a oblečte si) jeden kus oblečení s výraznou krajkou. Toto léto si můžete třeba pořídit krajkové boty, které jsou ideální variantou pro někoho, kdo na celoplošnou krajku nemá zatím odvahu.

Fáze tři: pořiďte si krajkové šaty s podšívkou. Nebo sukni ono to vyjde nastejno.

zdroj: Archiv

Fáze čtyři (jen pro odvážné): své nové krajkové šaty oblečte na nahé tělo (s nebo bez spodního prádla dle odvahy nositelky).

Více naleznete na StudentPoint.cz.

Tagy: móda zeny boty