Dnes je pondělí 18. ledna 2021., Svátek má Vladislav
Počasí dnes -13°C Občasné sněžení

Pět fíglů, které zabírajú na muže

Pět fíglů, které zabírajú na muže
Zamilovaná dvojice | zdroj: ThinkStock

Pořád si vás nevšímá? Zřejmě děláte něco špatně. Poradíme vám, co dělat, aby se nakonec on nemohl nabažit vás.

Někdy jsou muži trochu natvrdlejší a nepoznají, že o ně máte velký zájem. Kroužíte kolem něj, necháváte ho pozdravovat a stydlivě se usmíváte? To bohužel nestačí. Na muže většinou nesmělé signály zájmu nezabírají – musíte mu dát přímo najevo, že vás může začít lovit. Poradíme vám, jak na to!

S našimi radami ho brzy chytíte na háček.
S našimi radami ho brzy chytíte na háček.

Dlouhý pohled

Dlouhý, ale ne agresivní pohled v něm vyvolá zájem. Bude se snažit zjistit, co za tím hlubokým a tajemným pohledem vězí. Mělo by se jednat o pohled delší než 3 vteřiny.

Rudá barva

Pokud je k vašim signálům náklonnosti slepý, tak ho vyprovokujte. Červená barva v přírodě symbolizuje vášeň, vzrušení a také sex. Tak jako býk nebo krocan je červenou fascinován, tak bude i on. Použijte červenou sukni nebo přiměřeně červenou rtěnku. Budete neodolatelná!

Na rudé rty se chytí jako ryba na červa.
Na rudé rty se chytí jako ryba na červa.

Požádejte ho o pomoc

Všechno si ráda děláte sama a muže k tomu nepotřebujete? Chyba! Zkuste ho poprosit, zda by vám nepomohl se zapeklitým úkolem ze statistiky nebo zda by vám přeformátoval počítač. Muži na pocit, že jsou velmi potřební, slyší.

Chválit, chválit, chválit

Kdo by byl nerad chválen. Jenže u mužů je to trochu jinak. Chvalte ho téměř za všechno, ale v menších dávkách a jen občas. Za to, že má krásné triko nebo že je manuálně zručný. Chvalte ho za jeho přehled o světě nebo za ochotu pomoci vám s výběrem auta.

Šikovná kuchařka

Pokud vám na žádný z uvedených fíglů pořád nechce skočit, vyzkoušejte všemi moudrými ženami praktikovaný a velice účinný trik. Zkuste se někdy letmo zmínit, že ráda vaříte, a jeho smysly zbystří. Pozvěte partu lidí (a samozřejmě i jeho) na takovou malou kulinářskou slavnost. Už vám neuteče!

Sbalte ho na své kuchařské umění!
Sbalte ho na své kuchařské umění!

AUTOR: Daria Nebeská

Zdroje:

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,150 26,230
USD 21,660 21,780
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma