Dnes je úterý 19. ledna 2021., Svátek má Doubravka
Počasí dnes -13°C Občasné sněžení

Ojedinělý charitativní projekt, jež nemá obdoby!

Ojedinělý charitativní projekt, jež nemá obdoby!
Ilustrační foto | zdroj: pmpclub.cz

Divadelní projekt "Děti pomáhají dětem", kde dětský herecký sbor PMPClub a děti z Klokánku uvedou v Divadle Bez Zábradlí divadelní hru Salomé. Celková částka z prodeje vstupenek bude věnována O.S. Most k umění na realizaci uměleckých workshopů a artterapií pro děti z Klokánku.

Inscenace divadelní hry má několik aspektů:

1)  Charitativní - účelem celé realizace hry je nejen finanční, ale i sociálně-společenský přínos znevýhodněným dětem.

2)  Osobní angažovanost a probuzení sociálního cítění propojením dětí z Klokánku a dětí z fungujících rodin  při realizaci hry chceme poukázat na to, že i děti, které neměly v životě doposud štěstí mají výjimečné schopnosti.

3)  Mimořádný kulturní přínos - díky netradičnímu pojetí tématu a zapojení dětských neherců. „Na prknech, které znamenají svět“ se dětem otevírá mnoho možností k jejich vlastní seberealizaci, pozvednutí sebevědomí, osvojení si mluveného projevu a přednesu. V této hře bude dětem dán prostor k  prokázání jejich schopností a dovedností, tvořivosti a fantazii.

4)  Finanční přínos - neobvyklou formou, realizací hry získat finanční prostředky na další projekty nadace Most k umění a FOD - problematická skupina dětí z FOD Klokánek, která se díky nešťastným a často dramatickým okolnostem ocitla na okraji společnosti, s rizikem ohrožení jejich budoucího života. Tyto projekty povedou k osobnímu a individuálnímu rozvoji  znevýhodněných dětí. Finanční přínos je na realizaci uměleckých workshopů a artterapií.

5)  Rozvoj mladé generace - zapojením rodičů, partnerů a známých osobností poukázat na to, že nejsme lhostejní k budoucímu vývoji společnosti a jde nám o rozvoj mladé generace.

6)  Výhodná platformou pro prezentaci partnerů - mediální propagací opětovně poukázat na potřebu podpory. Zviditelnit tak naše partnery, kteří se rozhodli pomáhat.

Více informací naleznete ZDE.

Zdroje:
pmpclub.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,150 26,230
USD 21,590 21,710
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma