Dnes je sobota 13. srpna 2022., Svátek má Alena
Počasí dnes 25°C Dešťové přeháňky

Navington Cadet, tak trochu "jiný" kočárek

Navington Cadet, tak trochu "jiný" kočárek
Kočárek | zdroj: babypoint.eu

Každá značka se vyznačuje sobě vlastním stylem, designem a specifickými vlastnostmi produktů, které ji odlišují od konkurence. 

Nejinak je tomu u výrobců dětských kočárků, mezi nimiž rozhodně stojí za to upozornit na značku Navington, nejmladší z rodiny Deltim, kterou na český trh dováží firma Babypoint, s.r.o. Kočárky Navington jsou v dobrém slova smyslu jiné, vysoce komfortní, elegantní, s čistými rysy a originálním vzhledem. Vše zmíněné platí i pro bezpečnou konstrukci Navigton Cadet, která je kompatibilní se sportovní nástavbou i hlubokou korbou, obě verze navíc budou na trhu brzy k dostání v šesti nových sytých odstínech potahu (Black, Blue, Gray, Green, Purple, Red).

Lehký a odolný podvozek Cadet

Podvozek Cadet si pro svoji komfortnost a univerzálnost získal obdiv například na náročném a do jisté míry konzervativním trhu Velké Británie. Je vyrobený z lehké tvrzené hliníkové konstrukce s černou chromovanou povrchovou úpravou. Lze ho snadno složit a disponuje komfortním odpružením podvozku, které minimalizuje přenos otřesů na dítě a zároveň zajišťuje příjemné ovládání i na nerovném povrchu. K dobrým jízdním vlastnostem přispívají velká zadní nafukovací kola i menší přední kolečka otočná o 360° s možností aretace. Teleskopicky nastavitelnou rukojeť s madlem ze syntetické kůže umístíte do ideální pozice pohybem jedné ruky. Podobně snadno ovladatelné je i polohování opěrky zad a nožní opěrky u sportovní nástavby.

Sportovní nástavba Navington Stroller

Nejběžněji se konstrukce Cadet prodává v kombinaci se sportovní nástavbou Stroller. Tato pohodlná nástavba umožňuje instalaci po i proti směru jízdy. Pohodlné polohování zádové a nožní opěrky jsme již zmínili, navíc doplňme výbornou ochrannou funkci hluboké boudy s kšiltem proti slunci a větru. Součástí nástavby jsou nastavitelné kožené madlo, pětibodové bezpečnostní pásy s polstrováním, nánožník, košík a moskytiéra. Sportovní kočárek užijete s dětmi ve věku cca 6 až 36 měsíců. Samozřejmostí konstrukce Cadet je praktická pumpička. 

Hluboká korba Pram pro novorozená miminka

Podvozek Cadet lze dále kombinovat s hlubokou korbou Navington Pram určenou pro novorozence. Korba, opatřená odolnou ekologickou kůží, bude brzy, stejně jako sportovní nástavba Stroller, k dostání v šesti nových atraktivních barvách – Black, Blue, Gray, Green, Purple a Red. Korbička o váze 5,1 kg se snadno přenáší a je odolná vůči nepříznivým povětrnostním vlivům. Zajímavostí je polohovací zádová opěrka, která přispívá ke zdravému psychomotorickému vývoji dítěte. Dobrou ventilaci uvnitř boudy zajišťuje čelní okénko. Vnitřní bavlněná výplň je pratelná. Součástí hluboké korby jsou moskytiéra, pláštěnka a adaptéry pro úpravu výšky korby. 

Kompatibilní s autosedačkami

A do třetice lze na podvozku Cadet prostřednictvím adaptérů převážet první dětské autosedačky typu X-CAR for Navington anebo BeSafe iZi Go. V rámci volitelného příslušenství můžete přikoupit pultík, který se umisťuje místo madla, anebo Kiddy board pro pohodlné svezení staršího sourozence.

Doporučovaná prodejní cena sportovní verze kočárku (včetně konstrukce) je 6.440,- Kč, hlubokou korbu Navington Pram můžete dokoupit za částku kolem 3.280,- Kč.

Konstrukce Cadet v číslech:

Složená konstrukce bez kol 64/30/49 [cm – D/V/Š]

Složená konstrukce včetně kol 74/36/56 [cm – D/V/Š]

Další rozměry a váhy najdete zde.

Pro více informací o kočárcích značky Navington navštivte www.babypoint.eu nebo přímo www.navington.cz

Zdroje:
babypoint.eu

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 13.8.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,340 24,420
USD 23,690 23,790
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma