Dnes je úterý 5. července 2022., Svátek má Cyril a Metoděj
Počasí dnes 16°C Dešťové přeháňky

Městem na kole elegantně a s grácií

Městem na kole elegantně a s grácií
zdroj: tisková zpráva

Pokud místo autem či tramvají pojedete do práce na kole, dopřejete svému tělu potřebný pohyb, který vám nastartuje metabolismus. Zvýšená srdeční aktivita při pohybu celkově také napomáhá k vnitřní pohodě a vykouzlí vám úsměv na tváři. Zároveň vám pravidelný pohyb  pomůže snadno vytvarovat postavu.

Městská cyklistika je také součástí módy, doplňuje stylový vzhled. Městské kolo se objevuje na londýnském Fashion Weeku i ve Vogue po boku celebrit. Zejména pak stylová retro kola díky svým pestrým barvám a elegantním křivkám zapadají do současných trendů. Na svých vlastních kolech tak můžete na chodníku slávy zahlédnout známé tváře jako Heidi Klum či Katy Perry.

823296 ret color zdroj: tisková zpráva

Na českém trhu v tomto segmentu dominuje unikátní designová značka jízdních kol Kolos. Koncept této značky umožňuje navrhnout si retro kolo přesně podle svých představ. Online si nyní můžete vytvořit vlastní kolo jak z přehlídkového mola. K vytvoření ideálního kola vám přitom postačí jen několik kliknutí, díky kterým si snadno zvolíte barvu rámu, vybavení kola či nejrůznější doplňky. Kola jsou navíc vyráběna v České republice s důrazem na každý detail, tedy se můžete spolehnout nejen na stylový vzhled, ale i na prvotřídní kvalitu.

Buďte i vy elegantní a chic na vlastním stylovém kole!

Zdroje:
Inzerce

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 5.7.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,720 24,820
USD 23,660 23,840
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma