Dnes je sobota 13. dubna 2024., Svátek má Aleš
Počasí dnes 21°C Oblačno

Marie zhubla 57 kg a nestydí se v plavkách! [rozhovor]

Marie zhubla 57 kg a nestydí se v plavkách! [rozhovor]
zdroj: tisková zpráva

Paní Marie s váhou 135 kg začala mít bolesti a přestávala se líbit sama sobě. S podporou výživové poradkyně dokázala zhubnout 57 kg. Konečně se nestydí jít si zaplavat do bazénu.

Maruško, řekněte, jak to bylo s Vámi a hubnutím?

Celý život bojuji s váhou. Skončila jsem na 135 kg a ručička na váze prostě nešla dolů. Jednoho dne mě v obchodním centru cestou od lékaře oslovila asistentka NATURHOUSE a nabídla mi bioimpedanční analýzu těla. Bioimpedanční analýza, jak jsem se sama na vlastí kůži přesvědčila, spočívala v tom, že mě zvážila na speciální váze a změřila mi poměr vody a tuku v těle. Výsledky byly značně neuspokojivé.

doplnujici-naturhouse-marie-lomska-a-buresova zdroj: tisková zpráva

Začala jste docházet do výživové poradny NATURHOUSE. Co Vám na metodě nejvíce vyhovovalo?

Na metodě NATURHOUSE mi vyhovovalo pestré složení stravy, žádné hladovění, nové recepty a doporučení a podpůrný přístup výživové poradkyně Věry Burešové. Jako další bonus spatřuji v tom, že jsem se naučila připravovat nová jídla, která chutnají i mému manželovi. Do dalšího hubnutí mě vždy motivovalo, že jsem každý týden viděla na vlastní oči, jak hubnu. Na pravidelných týdenních konzultacích se snižovala nejen moje váha, ale také centimetry okolo pasu, břicha a boků. Výživová poradkyně Věrka mě vždy pochválila. A to je pak pocit k nezaplacení.

Jakých výsledků jste dosáhla a za jak dlouhou dobu?

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Součástí metody NATURHOUSE je užívání produktů. Které produkty jste si oblíbila?

Z produktů mám nejraději čaje INFUNAT a pro případ mlsné si kupuji sušenky FIBROKI.

upoutavka-marie-lomska-palec-nahoru zdroj: tisková zpráva

Jste na konci své cesty. Jak se cítíte?

V současné fázi docházím do NATURHOUSE 1x za 6 týdnů. Je to z toho důvodu, abych si pořádně zafixovala nové stravovací návyky, pitný režim a ujistila se, že si svoji novou váhu držím. Pokaždé moc ráda vidím poradkyni Věrku, která je mou inspirací a věrným rádcem. Jsem ráda, že hubnutí s NATURHOUSE šlo bez odříkání a hladu. Cítím se skvěle. Všem, kteří váhají, mohu vzkázat: Nebojte se toho, zvládla jsem to já, zvládnete to i vy!

Zaujal vás příběh paní Marušky? Objednat se na konzultaci můžete na www.naturhouse-cz.cz.

Zdroje:
Inzerce

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 13.4.2024 Exchange s.r.o.

EUR 25,270 25,370
USD 23,700 23,820
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma