Dnes je úterý 26. ledna 2021., Svátek má Zora
Počasí dnes -3°C Občasné sněžení

Lejla Abbasová se vrací na televizní obrazovky

Lejla Abbasová se vrací na televizní obrazovky
zdroj: Archiv

Ačkoliv se Lejla Abbasová stala matkou teprve v prosinci, TV Barrandov si ji vybrala jako novou moderátorku pořadu Máme dítě, který se po přestávce od 7. dubna vrací na televizní obrazovky.

Ve hře na post nové moderátorky figurovalo několik kandidátek. Vzhledem k zaměření pořadu si však tvůrci vymínili, aby byla dotyčná matkou. TV Barrandov se nakonec rozhodla pro zkušenou moderátorku a novopečenou maminku Lejlu Abbasovou, která přebírá moderování pořadu po modelce Ivě Kubelkové.

S novou tváří přichází i další změny. I nadále se diváci mohou těšit na známé osobnosti, nově si ovšem budou moci hosté pořadu pozvat i své blízké, kteří si podle nich zaslouží titul supermáma, supertáta nebo superdítě. Změní se i kulisy pořadu – vše se nyní bude odehrávat v autentickém a příjemném prostředí mateřské školky, které je každé mamince důvěrně známé.

Obrázek zdroj: Archiv

Mezi prvními hosty pořadu se představí herečka Sabina Laurinová, moderátorka Linda Finková, herečka Jana Bernášková či modelka Lucie Váchová – samozřejmě v doprovodu svých ratolestí. A jak dobře se v rodině znají, odhalí divákům mnohdy velmi zábavná rubrika Zlatíčka.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,090 26,170
USD 21,480 21,600
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma