Dnes je pátek 17. září 2021., Svátek má Naděžda
Počasí dnes 20°C Dešťové přeháňky

Laser a tetování

Laser a tetování
zdroj: tisková zpráva

Tetování je svým způsobem umělecké dílo a stejně jako třeba obraz podléhá zubu času. Možná se omrzí rychleji, protože se na něj člověk dívá mnohokrát za den. Ti, co ho chtěli "vyměnit" či z nějakých důvodů odstranit, měli ovšem smůlu, bez nevratného poškození kůže to prostě nešlo.

Naštěstí medicína kráčí vpřed mílovými kroky, takže klinika Asklepion představila nový přístroj, který díky revolučnímu kombinovanému rubínovému a Nd:YAG laseru Q-Plus  efektivně odstraní i problematické barevné tetování.

Plusy laseru Q-Plus

„S tetováním je to jako s televizí. Dříve bývalo klasické modro-černé, později se do pozornosti dostalo i barevné. A čím vyšší kvalita obrazu, tím lépe.

Mnohým lidem však tetování začne časem překážet. Díky našim nejnovějším laserovým technologiím je nyní dokážeme zbavit i této „trvalé“ ozdoby,“ uvádí MUDr. Kateřina Klauzová z oddělení dermatologie kliniky estetické medicíny Asklepion.

Jedinečnou výhodou tohoto kombinovaného rubínového a Nd:YAG laseru Q-Plus je jeho jedinečná schopnost emitovat tři vlnové délky záření (1064 nm, 532 nm a 694 nm).

Díky této vlastnosti se liší od svých nedokonalejších předchůdců, jež pracovali pouze s jednou vlnovou délkou. Q-Plus tak dokáže efektivně zasáhnout a účinně odstranit různé barvy tetování nebo permanentní make-up.

Konec pigmentových skvrn

„Odstranění tetování byla procedura poměrně zdlouhavá, kde se musel počet ošetření opakovat a rozložit v čase.

Na rozdíl od dosud používaných laserů, lze s Q-Plus dosáhnout kýženého výsledku rychleji a při menším počtu zákroků,“ vysvětluje doktorka Klauzová.

Laser Q-Plus si poradí nejen s tetováním či permanentním make-upem, ale zbaví kůži i nezhoubných pigmentových skvrn.

Procedura může probíhat v lokálním znecitlivění po aplikaci speciálního krému. Po zákroku je nutné dodržovat rady lékaře a pokožku několik týdnů chránit před slunečními paprsky,dodává doktorka Klauzová.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 17.9.2021 Exchange s.r.o.

EUR 25,310 25,390
USD 21,470 21,610
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma