Dnes je pátek 31. března 2023., Svátek má Kvido
Počasí dnes 13°C Déšť

Konopí seté pro vaše zdraví a krásu

Konopí seté pro vaše zdraví a krásu
zdroj: tisková zpráva

Vyzkoušejte originální recepturu s křížem od české firmy Annabis.

Konopí seté (Cannabis sativa) je jednoletá dvoudomá rostlina z čeledi konopovitých (nejbližším příbuzným je chmel otáčivý). Rostlina původem ze střední Asie se postupně rozšířila do celého světa. Konopí patří mezi prastaré kulturní plodiny se širokým spektrem využití. Lidé ho využívali jako krmivo pro domácí zvířata, ze stonků získávali pevná vlákna. Konopné potraviny patřily do běžného jídelníčku. Konopí jako olejná a přadná rostlina má mnoholetou tradici a současné moderní technologie posouvají hranice jeho využití. Moderní konopné potraviny právem patří do kategorie tzv. super potravin. Konopný olej je zároveň velmi ceněnou kosmetickou surovinou.

OLEJ ZE SEMEN -  super potravina pro krásnou pokožku

Za studena lisovaný olej z konopných semen je nejen zdravou a chutnou potravinou ale i ceněnou surovinou pro farmaceutický a kosmetický průmysl. Konopná semínka jsou přirozeně bez obsahu canabinoidů – tedy i THC. Konopný olej je proto vhodný a bezpečný pro děti i dospělé. Olej obsahuje všech 8 esenciálních mastných kyselin. Díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin  a unikátnímu poměru mezi Omega 6 a Omega 3 (3:1) je konopný olej jedinečným zdrojem „zdravých tuků“.  Za studena lisovaný 100% konopný olej je ideální přísadou do salátů, pomazánek, nebo jen tak na lžičce pro zdraví.

LÉČÍ I REGENERUJE

Kosmetika s obsahem konopí zažívá v této době obrovský boom. Jedinečné vlastnosti konopného oleje prostřednictvím konopné kosmetiky vykazují skvělé účinky u různých typů pokožky včetně problematické. Optimální zastoupení mastných kyselin, přirozený obsah antioxidantů, vitamínů, hydratační účinky, velmi dobrá vstřebatelnost – to jsou jen některé z benefitů konopného oleje jako kosmetické suroviny.

Kosmetika s konopným olejem se snadno vstřebává, přispívá k udržení a obnově kožního filmu, tím posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky. Konopná kosmetika je ideální pro každodenní péči o pokožku. Při pravidelném používaní  posiluje přirozené regenerační schopnosti pokožky, působí jako  prevence předčasného stárnutí, mírní vznik vrásek.

Konopný olej je dermatologicky bezpečný, pokožku promašťuje, zvláčňuje, mírní případné podráždění stejně jako projevy svědění. Správně zvolené konopné kosmetické přípravky mohou být řešením pro každodenní dlouhodobou péči o pokožku s projevy akné, lupénky, atopie a ekzémů. Konopné přípravky ocení i lidé se suchou, drsnou, praskající pokožkou. Vlasové přípravky s obsahem konopí dodávají vlasům lesk a vitalitu, zároveň přispívají k optimálnímu stavu vlasové pokožky. Velmi dobré účinky při péči o namožené svaly, šlachy a klouby vykazují speciální masážní gely a masti s konopným olejem a extrakty. V současnosti lze na trhu nalézt širokou škálu konopných kosmetických přípravků, které umožňují komplexní šetrnou péči o pokožku dětí i dospělých.

VYZKOUŠEJTE ORIGINÁLNÍ RECEPTURU S KŘÍŽEM OD ČESKÉ FIRMY ANNABIS

Dokonalá péče pro celou rodinu

Nová přírodní řada Bodycann Bath & Shower splňuje standardy pro přírodní kosmetiku a vhodná i pro vegany. Tyto produkty vyhovují i nárokům citlivé pokožky s projevy lupénky či ekzému. Jsou certifikovány pro děti 0-3 let.

BODYCANNy SKUPINA CZ SK zdroj: tisková zpráva

Více na www.annabis.cz nebo žádejte ve vaší lékárně

Zdroje:
Inzerce

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 31.3.2023 Exchange s.r.o.

EUR 23,510 23,630
USD 21,540 21,720
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma