Dnes je sobota 16. ledna 2021., Svátek má Ctirad
Počasí dnes -6°C Skoro zataženo

Konečně jsem připravena mít sex, šokuje sedmdesátiletá panna

Konečně jsem připravena mít sex, šokuje sedmdesátiletá panna
zdroj: Archiv

VIDEO. Kabaretní zpěvačka hledá vysokého, snědého a pohledného muže. Tak by mohl znít inzerát optimistické Pam Shaw, který by s největší pravděpodobností zaujal nejednu osamělou duši. To by ale nesměl pokračovat slovy, že dané láskychtivé dámě je sedmdesát let, je stále pannou a touží pouze po milionáři, píše Daily Telegpraph.

Energická zpěvačka, která vystupuje pod jménem The Sexational Pam, vždy dávala přednost kariéře před láskou a neuznávala sex před svatbou.

Po letech prožitých v celibátu se ale Britka rozhodla, že je připravena najít toho pravého muže pro život. „Moje standardy jsou stále velmi vysoké. Doufám, že bude vysoký, snědý, pohledný a bude milionář. Cítím, že jsem připravená vdát se a jít s mužem do postele. Nikdy přeci nejsme příliš staří na to, co chceme dokázat,“ nechala se slyšet Pam.

Ve svých nejlepších letech Pam vystupovala i s takovými hvězdami jako jsou Tom Jones nebo Roger Moore, i přesto kouzlu sexu nepodlehla a svou nevinnost šetří pro toho pravého.

„Chlapi viděli, jak jsem na pódiu oblečená, a mysleli si, že to se mnou bude jednoduché. Ale já jsem se nikdy intimně nesblížila s mužem, kromě líbání,“ říká Pam, která dlouhou dobu žila se svou maminkou Lilian, jež v roce 1995 zemřela ve věku úctyhodných 97 let.

„Lidé mi nevěří, když jim řeknu, kolik mi je. Myslím, že tak skvěle vypadám proto, že jsem se nikdy nevdala a neměla jsem děti. Jsem vtipná a plná energie a těším se, že budu skutečným úlovkem,“ dodává usměvavá žena.

zdroj: Archiv

Čeká na Pam princ, který energickou dámu schová pod svá ochranná křídla, zasvětí ji do tajemství vášně a zahrne ji bohatstvím?

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,150 26,230
USD 21,660 21,780
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma