Dnes je sobota 28. května 2022., Svátek má Vilém
Počasí dnes 7°C Dešťové přeháňky

Kdo bude Miss sestra 2013?

Kdo bude Miss sestra 2013?
Miss sestra Markéta Jirásková (uprostřed) | zdroj: We Make Media

1. června 2013 byla již po čtvrté, společností We Make Media, s. r. o., spuštěna možnost registrace do soutěže Miss sestra 2013. Na webových stránkách www.misssestra.cz budete mít možnost do soutěže přihlásit své oblíbené sestřičky, ale i ostatní zástupce nelékařských profesí, dále pak rozhodovat o jejich postupu formou odeslání sms zpráv a tímto způsobem i o výběru deseti finalistek.  

Nejedná se o klasickou soutěž krásy, my hledáme výjimečnou zdravotní sestru! Mottem celého projektu je: Krása má mnoho podob. A jaká by měla Miss sestra být? Měla by být sympatická a srdečná, dostatečně empatická a stylová. Splňujete tyto předpoklady?

Projekt vznikl s cílem ocenit obětavou a vyčerpávající práci zdravotních sester a porodních asistentek a uvědomujeme si, že při tak náročném povolání, jaké mají, může dojít k tzv. syndromu vyhoření. Proto vznikla myšlenka projektu Miss sestra, který by měl sestry a asistentky v době jejich volna rozptýlit, a tomuto stavu tak předejít. Měl by je alespoň částečně odvést od jejich náročných povinností a dopřát jim odreagování.

Volba titulu Miss sestra 2013 se uskuteční dne 14. února 2014 na Žofíně, u příležitosti konání 5. reprezentačního plesu sester – Sestry na sál!

Zdroje:
http://misssestra.cz/

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 28.5.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,660 24,740
USD 22,970 23,070
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma