Kašle na tradice! Kate chce rodit do vody a v hypnóze

Vévodkyně z Cambridge Kate Middleton už začíná plánovat svůj blížící se porod, píše Huffington Post.
Prvního potomka prince Williama chce Kate porodit do vody. K tomu se chce nechat zhypnotizovat, což prý může vyvolat až extatický zážitek.
Těhulka Kate přivede na svět následníka trůnu již za necelé dva měsíce. Proto není divu, že už si v hlavě spřádá plány, jak bude porod probíhat. Na začátku těhotenství trpěla Kate silnými nevolnostmi a podstoupila hypnózu, která jí od potíží pomohla.
Vévodkyně si zřejmě metodu uvedení mysli do jiné dimenze pochvaluje, a podle Huffington Post se pro ni rozhodla i při porodu. Jde o kombinaci hypnózy, relaxačního cvičení a porodu do vody. Podle některých rodiček jde o bezbolestný a někdy až extatický zážitek.
Jaký názor na to asi má britská královna Alžběta II.? To vévodkyni netrápí. Důležité je, aby miminko bylo v pořádku.
Kurzy
Finance
Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.
EUR | 26,030 | 26,110 |
USD | 21,380 | 21,500 |