Dnes je úterý 5. července 2022., Svátek má Cyril a Metoděj
Počasí dnes 26°C Dešťové přeháňky

Jedna z nejdražších hvězd zavítá v dubnu do Prahy!

Jedna z nejdražších hvězd zavítá v dubnu do Prahy!
Robbie Williams | zdroj: www.robbiewilliams.com/

Po jedenácti letech od své poslední návštěvy se do Česka vrátí britský popový zpěvák Robbie Williams. Podle Petra Nováka z produkce Live Nation umělec oznámil evropské turné, v jehož rámci zavítá 26. dubna 2014 do pražské o2 Arény, kde představí nové studiové album Swings Both Ways. Vstupenky v cenách od 1790 do 2590 korun budou v prodeji od 6. prosince, uvedl Novák. 

"Williams se na něm po čase opět vyznává ke své lásce, ke swingu. Nové album vyšlo 15. listopadu a obsahuje sedm předělávek klasických swingově laděných songů a šest novinek, které dal dohromady se svým dlouholetým přítelem Guy Chambersem. Ten stál u zrodu většiny Robbieho desek i hitů, a tak lze očekávat, že i tentokrát půjde o mimořádně povedenou spolupráci," řekl Novák. Deska je podle něj atraktivní i díky nevšedním hostům. Na natáčení alba si totiž Robbie pozval například Lily Allenovou či Michaela Bublého. 

zdroj: youtube.com

Pohodová píseň Go Gentle, na které se Robbie podílel jako autor textu i hudby, prý tohoto britského umělce ukazuje v trochu jiném světle, než byli jeho fanoušci v poslední době zvyklí. "Vždycky jsem chtěl udělat swingové album," komentoval to zpěvák, který si chce ke svým 40. narozeninám, které oslaví 13. února, pořídit automobil Rolls-Royce. Velké oslavy ale nechystá, řekl podle agentury DPA v Berlíně německým novinářům. 

Robbie Williams je bezesporu jedním z nejúspěšnějších interpretů hudebního průmyslu. Doposud prodal více než šedesát miliónů alb, získal více cen Brit Awards než kterýkoliv jiný umělec (celkem 17) a šest z jeho alb se objevuje v první stovce nejprodávanějších desek v historii Velké Británie. Navíc se zapsal i do Guinnessovy knihy rekordů, kdy se v roce 2006 během jediného dne prodalo více než 1,6 milionu lístků na jeho koncertní turné. 

Zdroje:

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 5.7.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,720 24,820
USD 23,660 23,840
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma