Výběr střihu
Trendy budou všechny možné střihy. Lze vybírat z klasických trojúhelníkových vrchních dílů, které mohou být oživeny třásněmi. Ano, i na tento trochu kovbojský styl letos návrháři mimo jiné sází. Pokud jste majitelkou menšího poprsí, určitě oceníte push-up podprsenku. Zároveň máte tu výhodu, že si můžete dovolit vrchní díl bez ramínek.
![]() |
Volánky – romantičky si je zamilují. |
U spodního dílu můžete vsadit na klasiku. Pokud byste raději něco méně okoukaného, pořiďte si kalhotky lemované volánkem, který působí velice romanticky. Chcete-li působit nepřekonatelněsexy, zapomeňte na tanga. Vyzkoušejte něco mnohem rafinovanějšího, a to klasické kalhotky s minimem látky a spoustou šňůrek. Spona, ať už na horním či spodním dílu, také přitáhne pozornost. Chcete zakrýt bříško? V tom případě zvolte kalhotky s vysokým pasem.
Máte raději plavky vcelku? Ani s těmi nešlápnete vedle. Pokud zvolíte klasický střih, nebojte se výraznějších barev či vzorů. Jednu barvu vybírejte v případě, že se nebojíte všelijakých průstřihů. Čím originálnější, tím lepší. Jejich velkou nevýhodou však je, že si po opalování můžete připadat jako zebra. Proto je střídejte s dvoudílnými plavkami, abyste rozdíly v opálení vyrovnala.
![]() |
Jednodílné plavky nemusí být nudné a nezajímavé. |
Barvy a vzory
Zazáříte v neonu, který krásně vynikne na opálené pokožce, stejně jako v pastelu. Nesmrtelnou klasikou jsou černá s bílou, jež oživí třeba třpytivé kamínky. Trendy jsou také puntíky, proužky i jiné hravé vzory či zvířecí potisky. Nechte rozkvést na svých plavkách i květiny, pokud jste jejich milovnicí. Romantické duše se zase najdou v krajce nebo háčkovaných detailech.
AUTOR: Marie Michaleová
Tyjo, to mi připomíná, že bych se taky měla pomalu začít dívat po nějakých nových plavkách na dovolenou. Já osobně teda nejraději nosím dvoudílné, i když je pravda, že na moji postavu se shánějí celkem špatně. Před časem jsem ale narazila na tuto stránku https://www.damske-dvoudilne-plavky.cz/ a koukala jsem, že tam mají pár kousků, které by se mi líbily, tak asi zkusím objednat a uvidím.