Dnes je úterý 5. července 2022., Svátek má Cyril a Metoděj
Počasí dnes 26°C Dešťové přeháňky

Jak překvapit přítele na Valentýna?

Jak překvapit přítele na Valentýna?
Láska (ilustrační foto) | zdroj: ThinkStock

Svátek zamilovaných se blíží a vy stále nevíte, čím svého milého překvapit? Přečtěte si naše tipy a inspirujte se!

Valentýn je populárním svátkem a není divu – je to především svátek všech zamilovaných! Zkuste tento den něčím ozvláštnit. Nečekejte pasivně na překvapení od přítele, ale naopak přejděte do protiútoku a připravte si něco pro něj! Zkusit můžete některý z následujících tipů.

Večeře při svíčkách

U Čechů platí snad více než u jiných národů rčení: „Láska prochází žaludkem.“ Uvařte pro svého partnera něco dobrého. Pokud váš miláček není opravdový gurmán, nepouštějte se do složitých specialit. Uvařte jídlo, které je rychlé a které už máte vyzkoušené – zbytek času věnujte raději úpravě vlastního zevnějšku. Rozhodně ale nezapomeňte na romantiku. Tu správnou atmosféru navodí svíčky, pomalá tlumená hudba nebo příjemná vůně.

Nezapomeňte na svíčky.
Nezapomeňte na svíčky.

Wellness pro dva

Pokud máte oba rádi wellness, zkuste najít v okolí soukromé spa. Ideální je kombinace sauny a vířivky. V dobrém soukromém spa obvykle narazíte i na odpočinkovou zónu či vodní postel. Co se bude dít za zavřenými dveřmi, je jen na vás...

Sexy prádlo

Kromě svůdného outfitu nezapomínejte ani na to, co má být pod ním. Sexy spodní prádlo či rafinovaná noční košilka vyžene tep vašeho přítele do nebeských výšin. Košilky volte nejlépe v kombinaci s krajkou, barevná kombinace pak záleží na vkusu vašeho partnera. Zkuste například některý kousek z valentýnské kolekce značky Intimissimi.

Krajkovou košiliku z aktuální nabídky Intimissimi váš přítel jistě ocení.
Krajkovou košiliku z aktuální nabídky Intimissimi váš přítel jistě ocení.

Masáž

Udělejte příteli dobře příjemnou masáží. K posteli si předem připravte láhev masážního oleje. Před aplikací je dobré olej rozehřát v dlaních, aby nestudil. Pokud se vám nechce do klasické masáže, zkuste tu čokoládovou. Jedlou čokoládu aplikujete na pokožku pomocí štětce – jednoduché a velice účinné!

Splňte mu tajná přání

Zkuste splnit partnerovi na Valentýna jeho tajné erotické sny. Odhoďte stud a podívejte se na internetu po kostýmu sestřičky, policistky či školačky. Fantazii se meze nekladou! Nezbytná jsou pouta či delší šátek. Zkusit můžete i peří nebo bičík. Dostatečnou inspiraci zaručeně naleznete v nejbližším sexshopu.

Na Valentýna si dejte na svém sexy vzhledu záležet.
Na Valentýna si dejte na svém sexy vzhledu záležet.

Rada na závěr

Hlavně se zbytečně nestresujte a Valentýn si oba užijte! Vše nemusí být perfektní. Přítel si navíc drobných nedostatků zřejmě ani nevšimne.

AUTOR: Darina Hlavicová

Zdroje:

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 5.7.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,720 24,820
USD 23,660 23,840
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma