Dnes je úterý 5. července 2022., Svátek má Cyril a Metoděj
Počasí dnes 16°C Dešťové přeháňky

Jak na čištění pleti? Pomocí sonické technologie

Jak na čištění pleti? Pomocí sonické technologie
zdroj: tisková zpráva

Čištění pleti je základem celé péče o pokožku, a proto je důležité, aby bylo prováděno co nejdůkladněji. Bellissima přináší nový produkt, který využívá sonické technologie a kromě čištění pleť také masíruje. Na perfektní vyčištění obličeje vám odteď bude stačit jen minuta denně.

Čištění pleti je důležité, protože právě díky němu může pokožka lépe absorbovat kosmetické přípravky a jejich efekt je tak viditelnější. Masáž obličeje zase využijete po náročném dni, kdy uvolníte svaly obličeje. Všimly jste si, že se při stresu (mimo jiné) mračíte? A v tomto hektickém období, kdy je potřeba do konce roku vše dotáhnout do konce, nakoupit na Vánoce atd., je toho stresu tolik, že masáž obličeje, může být přesně tím, co potřebujete.

Jak to funguje?

Bellissima Cleanse&Massage Face System je velmi intuitivní zařízení, které nabízí 3 nástavné hlavice. Jedna je určena pro čištění citlivé pokožky, jedna pro čištění normální pokožky a třetí pro masáž obličeje. Přístroj funguje na sonické technologii, kdy po zapnutí vysílá konstantně tisíce mikrokmitů za minutu, které působí efektivně, ale delikátně. Důkladně čistí a odstraňuje nečistoty, zbytky make-upu a odumřelých buněk, napomáhá přirozenému procesu exfoliace pokožky, stimuluje kožní mikrocirkulaci a okysličení, působí proti nedokonalostem pleti a dělá ji zářivou, svěží a vitální. A co víc, vás to nestojí žádnou námahu, protože přístroj tohle všechno zvládne sám.

01 zdroj: tisková zpráva

Jednoduše přístroj zapnete, můžete si dokonce vybrat intenzitu vibrování tak, jak je vám příjemná, přiložíte ho na obličej a krouživými pohyby posouváte po obličeji. Bellissima doporučuje věnovat 20 vteřin čelu, poté 20 vteřin nosu a bradě a na závěr po 10 vteřinách každé tváři. Pokud budete dodržovat tento postup, zabere čištění opravdu přesně minutu. Přístroj ale můžete použít i na vyčištění pokožky dekoltu, kterému věnujte případně také 20 vteřin. Po čištění natřete pokožku vašim oblíbeným krémem.Místo klasického vtírání do kůže ho můžete díky tomuto přístroji do kůže vmasírovat. Masážní nástavec s měkkými mikrokuličkami ze silikonu napodobuje účinek ruční masáže, stimuluje mikrocirkulaci a zlepšuje jas a pevnost kůže.

Za velkou výhodu považujeme fakt, že je přístroj voděodolný. Jen si to s námi představte – napustíte si vanu plnou pěny, a zatímco vaše tělo odpočívá v aromatické koupeli, využijete Cleanse & Massage Face System a dopřejete si perfektní, uvolňující masáž obličeje. Kdo by po náročném dni nestál o takový relax? A určitě i vaše drahá polovička ocení, když vylezete z koupelny rozzářená a odpočinutá.

Cleanse & Massage Face System ale mohou používat i muži, a tak ho můžete klidně podstrčit i tomu vašemu, až bude potřebovat uvolnit. Je perfektní pro každodenní použití a pro všechny typy pleti, i pro ty nejcitlivější.

Zdroje:
Inzerce

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 5.7.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,720 24,820
USD 23,660 23,840
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma