Dnes je pondělí 18. ledna 2021., Svátek má Vladislav
Počasí dnes -13°C Občasné sněžení

Hitlerova zdravotní složka odhalila závislost na kokainu a problém s plynatostí

Hitlerova zdravotní složka odhalila závislost na kokainu a problém s plynatostí
zdroj: Profimedia.cz

Adolf Hitler trpěl plynatostí a nedokázal kontrolovat svoje větry, přestože užíval 28 různých medikamentů. Užíval kokain, aby si pročistil dutiny. Dostával injekce extraktu z byčích varlat, aby povzbudil svoje libido. Tyto a mnoho dalších zajímavých informací obsahuje Hitlerova osobní zdravotní složka, která se v těchto dnech draží ve Stamfordu.

Složka obsahuje 47 stránek textu, které sepsalo šest různých odborných lékařů a 178 stran dlouhou zprávu, která je datovaná 12.6.1945 a napsal ji Dr. Erwin Giesing.

Přestože neexistuje žádné oficiální potvrzení, že by Hitler holdoval kokainu, Dr. Giesing potvrdil, že diktátor kokain užíval, aby si pročistil dutiny a zklidnil bolesti hrdla. Potom co pacient začal vykazovat známky závislosti, musel mu lékař dávky snížit.

Největším odhalením je ovšem fakt, že Hitler trpěl nekontrolovatelnou plynatostí. Hitler se ji marně snažil zbavit celým arzenálem medikamentů, mezi kterými byl i lék na bázi jedovatého strychninu.

Další z jeho lékařů Theodore Morrell informoval o tom, že diktátor si nechával píchat sérum z varlat mladých býků. Doktor tvrdí, že ačkoli byl Hitler se svoji partnerkou Evou Braunovou sexuálně aktivní, tak sex nevyhledával. Bylo zcela běžné, že oba partneři spali v oddělených ložnicích.

Očekává se, že Hitlerova složka by se měla vydražit až za 2000 dolarů.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,150 26,230
USD 21,660 21,780
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma