Ewan McGregor: Herectví není práce pro chlapa

- Celebrity autor: Danica Klein

VIDEO. Herec Ewan McGregor má pocit, že v porovnání se svým bratrem nedělá práci hodnou muže. Hvězda Trainspottingu, Hvězdných válek či Moulin Rouge si vedle staršího bratra Colina, který je stíhacím pilotem RAF, prý připadá zženštile.

zdroj: Archiv

"Těžko by šly vymyslet dvě rozdílnější profese než ty naše. Jednou mě vzal na let svým Tornadem a nic takového jsem do té doby nezažil. Je to tak mužné, pravá práce pro chlapa. Létá rychlostí 800 km v hodině 60 metrů nad zemí. Neuvěřitelné. A já si zatím na živobytí vydělávám tím, že nosím make-up," svěřil se časopisu Sunday Telegraph Magazine Ewan McGregor.

Ve filmu Moulin Rouge svým zpěvem nadchl nejen diváky, ale i odbornou veřejnost.


V dospívání k o rok staršímu bratrovi údajně cítil rivalitu, ale teď jsou si velmi blízcí. "Mám ho hrozně rád," uvedl sympatický Skot. Na škole na bratra však trochu žárlil.

zdroj: Archiv

"Neprali jsme se. Ale, no, Colin byl akademický a sportovní typ zároveň. Byl kapitánem ragbyového i kriketového týmu, což byly ve škole skutečně důležité věci. Hudba a studium umění, ty věci, které zajímaly mě, ty byly naproti tomu považovány za ztrátu času. Zkrátka a dobře, jsme rozdílní ve všech směrech," prohlásil herec.