Dnes je úterý 19. ledna 2021., Svátek má Doubravka
Počasí dnes -3°C Občasný déšť se sněhem

Dřina a horko! Bílá se účastnila výroby křišťálových sošek Českých lvů

Dřina a horko! Bílá se účastnila výroby křišťálových sošek Českých lvů
zdroj: Archiv

Čtrnáctinásobná Česká slavice a držitelka Ceny Thálie Lucie Bílá se ve sklárnách RÜCKL CRYSTAL a.s. v Nižboru na Berounsku účastnila výroby křišťálových sošek.

„Jednak je to dřina a jednak je tu děsný horko,“ odpověděla se smíchem na otázku, jaké jsou její dojmy z odlévání. Vzápětí ale přiznala, že ve sklárnách není poprvé. "V Otvovicích jsme také měli sklárnu, dneska už bohužel nefunguje, kam jsem za tatínkem pravidelně chodívala, takže to prostředí znám. A potěšilo mě, že mi tu jeden ze sklářů řekl, že tatínka zná a mě si pamatuje jako pětiletou."

zdroj: Archiv

Ohledně samotného galavečera Lucie Bílá nechtěla prozradit nic, jen že dosavadní sezení nad scénářem s Petrem Vachlerem ji naplňuje mírným optimismem. „Každý jsme jiný, ale vzájemně se doplňujeme a zdá se, že by nám to společně mohlo fungovat. Snad budeme oba spokojeni i 3. března po skončení přímého přenosu,“ řekla se smíchem novinářům Lucie Bílá.

Petr Vachler byl přece jen o málo sdílnější. „V celém večeru bude velmi důležitou roli hrát hudba a podle toho vybíráme i dvojice, které budou Lvy předávat. Můžu snad prozradit, že dnes jsem si telefonoval s Karlem Gottem, Zdeňkem Svěrákem, Jaroslavem Uhlířem, Jiřinou Bohdalovou a dalšími. To všechno jsou možní předávající.“

Slavnostní galavečer Českých lvů proběhne 3. března 2012 ve Velkém sále pražské Lucerny a přímým přenosem ho bude vysílat program ČT1.

Čtěte také: Lucie Bílá v upoutávce na Českého lva krotí přírodní živly

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,150 26,230
USD 21,590 21,710
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma