De Nirovi vyhořel byt na Manhattanu
9. 6. 2012 – 11:25 | Celebrity | Danica Klein |Diskuze:
Americkému herci Robertu De Nirovi vyhořel byt na Manhattanu. V době požáru byl v zahraničí. Doma však byla s manželem 95letá oscarová herečka Celeste Holmová žijící ve stejném domě.
Mluvčí newyorských hasičů uvedl, že požár, který propukl v pátek odpoledne v domě u Central Parku, nikoho nezranil. Hasiči ho zkrotili během hodiny. Příčina požáru je předmětem vyšetřování.
zdroj:
tisková zpráva
Obyvatelé domu řekli listu The New York Times, že požár propukl v prádelně bytu oscarového herce, který se proslavil ve filmech jako Kmotr II, Taxikář, Lovec Jelenů nebo Zuřící býk.
Deník uvedl, že ve stejné budově jako De Niro žije 95letá herečka Celeste Holmová, která je známá ze snímků Džentlmenská dohoda nebo Vše o Evě. Když hasiči bojovali s plameny, byla prý doma.