Další pikantní večírek italského premiéra? Slavná Sophia Loren pobývala v luxusní Berlusconiho vile

- Celebrity autor: Danica Klein

Slavná italská herečka Sophia Lorenová jako host pobývala v luxusního vile italského premiéra Silvia Berlusconiho na Sardinii. Ministerský předseda přes problematický stav italského hospodářství odřekl kvůli obědu s Lorenovou několik vládních schůzek.

Berlusconiho sardinské sídlo, které vlastní od roku 1988, stálo v uplynulých letech za několika skandály, protože premiér zde organizoval pikantní večírky. V roce 2005 vilu navštívil někdejší britský šéf vlády Tony Blair a o dva roky dříve sem pozval bývalého ruského prezidenta Vladimira Putina.

Nahý premiér

V roce 2008 strávil český expremiér Mirek Topolánek v Berlusconiho vile na Sardinii soukromou dovolenou. Snímky, na nichž se objevil nahý, poprvé zveřejnil v červnu 2009 španělský deník El País.

Lorenová, která má na kontě přes 80 filmů, je nejslavnější žijící italskou herečkou. V roce 1991 obdržela celoživotního Oscara a byla prohlášena za "jeden z největších pokladů světové kinematografie".

K jejím nejznámějším filmům patří vedle Horalky Manželství po italsku, Včera, dnes a zítra či Cid a Muž jménem La Mancha. Mezi jejími profesními partnery se skví taková jména jako Marcello Mastroianni, Gregory Peck, Frank Sinatra, Charlton Heston, Cary Grant či Marlon Brando. A také její životní partner, již zesnulý Carlo Ponti.

Tagy: vila Sardinie berlusconi

Zdroje: ČTK