Dnes je čtvrtek 13. května 2021., Svátek má Servác
Počasí dnes 14°C Občasný déšť

Chcete otěhotnět? Vaše i partnerovo tělo potřebuje ty správné vitamíny

Chcete otěhotnět? Vaše i partnerovo tělo potřebuje ty správné vitamíny
zdroj: tisková zpráva

Vitamíny. Lidský organismus si většinu z nich není schopen vytvářet sám. Přitom jsou zásadní pro zdraví a správné fungování našich těl. Už i samotný původ názvu z latinského vital a amine, tedy životně důležité aminy, vypovídá o jejich významu. A to zejména tehdy, pokud je naší touhou přivést na svět nový život.

Ženy, které se snaží otěhotnět, mají specifické výživové požadavky. Naše strava je ale často jednostranná a nevyvážená, potýkáme se se stresem nebo třeba s menstruačními problémy. To často vede až k nutriční podvýživě a ta je pak jednou z častých příčin problémů s neplodností.
Proto budoucí maminky potřebují přijímat víc vitamínů a minerálů a dalších tělu prospěšných přírodních látek. A protože k otěhotnění jsou potřeba vždy dva, na zvýšený příjem těch správných vitamínů by se měli zaměřit i muži. Postarají se totiž o kvalitu spermií.

Které vitamíny a přírodní látky pomáhají k otěhotnění? A kde je získat?

Svou pozornost zaměřte především na přírodní látky, které stimulují uvolňování hormonů, zlepšují kvalitu pohlavních buněk, u žen podporují ovulaci a tvorbu spermií u mužů. Mezi hotové zázraky patří například L-glutathion nebo třeba kotvičník zemní. Ti jsou přírodními mistry v podpoře reprodukce, ale nezapomínejte ani na doplnění “běžných vitamínů”. Potřebujete totiž dobře fungující celý organismus, který si poradí se záněty, se správnou tvorbou inzulínu, funkčním metabolismem látek a v neposlední řadě se postará i o dobrou náladu a psychickou pohodu. Hledejte tedy také například zdroje vitamínů C a E, fosforu, vápníku či vitamínů řady B a antioxidantů.

Ta nejpřirozenější cesta, je vždycky tou nejlepší. Minerály, vitamíny a přírodní látky je proto ideální přijímat přímo ze stravy, kterou konzumujeme. Živiny se z nich nejlépe vstřebávají, tělo si snadno poradí i s vyloučením přebytků. Trendem ve výživě 21. století jsou tzv. superpotraviny, ale spolehnout se můžeme i na mořské řasy, zelenou listovou zeleninu, kyselé druhy ovoce (jako je citron, šípky, rakytník a černý rybíz), třtinovou melasu, vejce, ústřice nebo játra pasených zvířat.

Nabídka komplexních přírodních multivitaminových přípravků

Hlídat obsah živin a jejich doporučené množství ve stravě je na jednu stranu ideální přístup, na tu druhou ale vyžaduje určitou sebekázeň a ponoření se do problematiky. Obzvlášť muži si někdy neradi zvykají na změny ve stravování. Proto často rádi sáhneme po nabídce komplexních přípravků v tabletách. Ty kvalitní obsahují až desítky zdraví prospěšných látek přírodního původu.
Produkt BlueFertil je takovým koktejlem bylinných extraktů, vitamínů, minerálů, antioxidantů a aminokyselin podporující reprodukční zdraví muže. Je pečlivě a bezpečně namíchaný pro zvýšení kvality spermií, plodnosti a potence. Pomáhá ale zlepšit i fyzickou a psychickou kondici. Také ty jsou v období “snažení se” zásadní. Únava, stres a vyčerpání ženy i muže nejsou, jak je známo, dobrými společníky na cestě za miminkem.

Zdroje:
Inzerce

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 25,470 25,570
USD 21,100 21,240
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma