Dnes je pondělí 8. března 2021., Svátek má Gabriela
Počasí dnes -3°C Smíšené přeháňky

Čertova nevěsta a Zdeněk Troška byli na Film párty

Čertova nevěsta a Zdeněk Troška byli na Film párty
Placeholder | zdroj: Tisková zpráva

V prostorách Občanské plovárny v Praze se uskutečnila již 51. Film párty, kterou tradičně připravují společnosti J.B.J. Film. s.r.o. a GENESY pod taktovkou režiséra a producenta Petra Jákla. Tentokrát byla akce věnována zbrusu novému filmu Zdeňka Trošky Čertova nevěsta.

Zdeněk Troška, známý především svými trilogiemi Slunce, seno.... na párty dorazil po boku svých přátel a filmového štábu přesto, že před několika dny prodělal náročnou operaci a měl by spíše odpočívat.

Úžasný  Zdeněk

Nechyběla také půvabná herečka Sabina Laurinová, která si tentokrát nezahrála pouze ješitnou a haštěřivou princeznu, jako tomu bylo například v pohádce Z pekla štěstí, ale v ději filmu Čertova nevěsta „dorostla“ z  princezny až do role krásné a moudré královny Alžběty.

„Zdeněk je naprosto úžasný, milý, nikdy nekřičí, je to pro mne čistá duše ze které vyzařuje člověčenství. Když se například někomu něco nepovedlo, zásadně nekřičel, ale  viník si musel obléknout „vestu hříchů“, což je  oranžová vesta, kterou nosí cestáři, být v ní celý den a podepsat se na ni.

Mám pocit, že tam byl podepsaný celý filmový štáb. Stala se z toho tradice a nakonec chtěl každý něco malinko pokazit, aby mohl tuto vestu nosit a být tam zvěčněný,“ prozradila půvabná herečka.

Sabininým filmovým partnerem a králem byl David Suchařípa, v roli princezny se představila Eva Josefíková , prince ztvárnil Václav Šanda. Na akci přišli i další protagonisté, nechyběl ani moderátor Alexander Hemala, který si v pohádce střihl roli ceremoniáře.

zt zdroj: Tisková zpráva

Fotbalistu ne!

Ústřední píseň k filmu nazpívala talentovaná zpěvačka Monika Bagárová, kterou na akci doprovázel její přítel Ben Cristovao. Mladý pár tak vyvrátil veškeré spekulace o tom, že Monika udržuje vztah s fotbalistou Václavem Kadlecem.

„Jsem z toho úplně v šoku. Toho člověka jsem nikdy neviděla a ani s ním nemluvila. Je až zarážející, co si něktěří novináři dokáží vymyslet a zveřejnit to. Víc bych se k tomu nechtěla vyjadřovat, protože je to pro mne uzavřená záležitost,“ ukončila tuto aféru Monika.

Kromě filmu Čertova nevěsta pořadatelé  připravili také přehlídku plavek Trico Line.V těch své křivky předvedly například I. vícemiss ČR 2009 Lucie Smatanová, finalistka Miss ČR 2008 a Miss Východních Čech Romana Pavelková a  další krásné dívky.

V průběhu večera mohli přítomni shlédnout i ukázku z filmu Rychle a zběsile 5, ochutnat vína Vinařství Chateau Lednice a nechyběl i „zlatavý mok“ XCLNT a bohatý raut. Mezi hosty byl k vidění i baletní mistr Vlastimil Harapes a  úžasnou atmosféru dotvořili Páni z Kolína v kostýmech vojáků a dvorní dámy, které si ve filmu Čertova nevěsta také zahráli.

Obrázek zdroj: Tisková zpráva

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,370 26,470
USD 22,250 22,390
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma