Dnes je pondělí 21. června 2021., Svátek má Alois
Počasí dnes 30°C Místy bouřky

Buďte na podzim fit! Chraňte své srdce a játra

Buďte na podzim fit! Chraňte své srdce a játra
Placeholder | zdroj: tisková zpráva

Být stále v dobré formě, podávat skvělé pracovní výkony a přitom myslet na své zdraví si žádá správnou životosprávu a rozumné užívání doplňků stravy. Pro každého z nás jsou na trhu dostupné nejrůznější přípravky, kterými bychom nejraději ihned vymazali všechny negativní účinky každodenního způsobu života na náš organismus.

Vedle látek nezbytných pro zdravý metabolismus, jako jsou vitaminy a stopové prvky, se často uchylujeme také k látkám zasahujícím přímo do metabolických pochodů, jako je např. karnitin a k látkám s povzbuzujícím účinkem jako je například kofein.

Víte, co je Silymarin a co přináší vašemu zdraví?

Silymarin je výtažek ze semen bodláku ostropestřce mariánského (Silybum marianum), který byl pro své léčivé účinky využíván v tradiční medicíně již ve starověku. Dnes je vyhledáván jako významná látka, která má příznivý účinek na jaterní buňky a pomáhá regenerovat jaterní tkáň.

Silymarin není jedna látka, ale komplex strukturně podobných látek, které mají podobnou antioxidační aktivitu a navzájem se doplňují ve své chemoprotektivní aktivitě. Silymarin můžete nyní vyzkoušet ve formě nového doplňku stravy s názvem Dr. Theiss Silymarin forte. Tablety představují optimální kombinaci přírodního extraktu z mariánského bodláku a oleje ze semen černého rybízu, které jsou v přípravku mikronizovány, a tím je zvýšena jejich biologická dostupnost.

Silymarin chrání lidský organismus před řadou škodlivých látek, se kterými jsme denně ve styku. Řadu z nich dobrovolně, jako např. alkohol, konzumujeme. Zároveň chrání játra a kardiovaskulární systém. Dr. Theiss Silymarin byl vyvinut ve spolupráci s Lékařskou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 25,540 25,640
USD 21,550 21,690
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma