Dnes je úterý 16. prosince 2025., Svátek má Albína
Počasí dnes -1°C Zataženo

Bon Jovi v červnu zavítá do Prahy!

6. 11. 2012 – 13:53 | Kultura | Danica Klein |Diskuze:

Bon Jovi v červnu zavítá do Prahy!
Jon Bon Jovizdroj: Mediafax

VIDEO. Populární americká skupina Bon Jovi vystoupí 24. června příštího roku v Synot Tip Aréně na pražském Výstavišti. Do metropole zavítá poprockový kvintet v rámci světového turné Because We Can, které začne v únoru v Severní Americe. Vstupenky v cenách od 1590 korun k sezení a od 1690 k stání budou k dostání od 9. listopadu v síti Eventim a v prodejnách Bontonland.

"Nový program je nabitý hity jako Livin' on a Prayer, It's My Life, You Give Love a Bad Name, Who Says You Can't Go Home. Nabídne také několik zbrusu nových skladeb z alba What About Now, které vyjde v březnu příštího roku," uvedla Kateřina Dědková.

Bon Jovi vznikli v roce 1983 v New Jersey. Do dnešního dne vydali jedenáct alb, od kterých prodali 125 milionů kopií, a stali se tak jednou z nejúspěšnějších kapel v hudební historii. Odehráli přes 2700 koncertů ve více než 50 zemích, které shlédlo 35 milionů diváků. Jejich zatím poslední album The Circle vyšlo v listopadu 2009. Zpěvák a lídr kapely Jon Bon Jovi oslavil letos 2. března 50. narozeniny. Vedle něho tvoří kapelu Richie Sambora (kytara), Tico Torres (bicí, perkuse), David Bryan (klávesy) a Hugh McDonnald (basová kytara). 


V Praze se Bon Jovi představili v září 1993 na Strahovském stadionu. V roli předskokanů tehdy zahráli Billy Idol a skupina Little Angels. V pátek Bon Jovi účinkovali v New Yorku na koncertu pro oběti bouře Sandy, během kterého vystoupily známé popové hvězdy jako Christina Aguilera nebo Sting.

Zdroje:

Předchozí článek

Skokana Baumgartnera obvinili z ublížení na těle

Následující článek

Atentátník Vondrouš zveřejnil celý výslech prezidenta

Nejnovější články