Dnes je sobota 16. ledna 2021., Svátek má Ctirad
Počasí dnes -6°C Skoro zataženo

Andrea Verešová se umí pořádně odvázat!

Andrea Verešová se umí pořádně odvázat!
zdroj: Archiv

Maminka čtyřleté Vanessy a dvouletého Daniela se pár dní po oslavě pátého výročí svatby nechala nafotit nahoře bez!

Odvážné snímky ale nebyly dárkem pro jejího manžela Daniela Volopicha. Modelka se stala tváří nového luxusního music clubu Pantheon, který se v září otevře v Plzni. Před objektivem předního českého fotografa Jana Tůmy se proměnila v anděla s ďáblem v těle.

zdroj: Archiv

Focení módní kolekce music clubu Pantheon, na které Andrea Verešová přímo spolupracovala, se neslo v poněkud divočejším duchu. „Taková  image k podniku zkrátka patří a já s tím nemám problém,“ svěřila se modelka, která ovšem jedním dechem dodává: „Umím se odvázat, ale jsem především máma dvou dětí. Ty jsou pro mě tím nejdůležitějším. Každou nabídku proto zvažuju a pečlivě si vybírám s kým a pro koho fotím,“ prozradila Andrea. Ta upřednostňuje zahraniční zakázky, tentokrát ale udělala výjimku. „Nabídka byla natolik prestižní a koncept připravovaného klubu výjimečný, že jsem ho chtěla podpořit,“ prozradila krásná Plzeňačka důvody, proč se rozhodla odhalit.

zdroj: Archiv

Na nejodvážnějších snímcích pózuje Andrea po boku Muže roku Honzy Hájka, rovněž spoře oděného. Vznikla tak kolekce působivých snímků, která stejně jako samotný Pantheon vypadá exkluzivně a velmi elegantně. Nově vznikající music club bude vynikat nejen designem interiéru, ve kterém budou mimo jiné obří křišťálové lustry a sochy andělů v nadživotní velikosti, ale i programem, nabitým hvězdami českého i světového dýdžejingu. Do posledního detailu se proto řešily i akustické vlastnosti prostoru, jehož ozvučení bude doslova královské. Postarají se o něj totiž mistři zvuku, kteří se podíleli na ozvučení Buckinghamského paláce během narozeninové oslavy královny Alžběty.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,150 26,230
USD 21,660 21,780
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma