Dnes je úterý 5. července 2022., Svátek má Cyril a Metoděj
Počasí dnes 16°C Dešťové přeháňky

7 tipů jak se (NE)rozejít se svou přítelkyní

7 tipů jak se (NE)rozejít se svou přítelkyní
zdroj: tisková zpráva

Jsou rozchody, které končí pláčem s pořádnou scénou, nadávkami a hádkou, jiné třeba divokým sexem! Jaký způsob zvolíte vy?

Říká se, že muži zvládají rozchod lépe než ženy, které jej příliš prožívají. Možná se děsíte toho, jakou scénu vám vaše budoucí ex-partnerka provede. Třeba právě vám poradíme, jak se s tímvypořádat!

Srab č. 1 aneb dělej vše, co nesnáší!

Pokud se necítíte na to, abyste váš vztah ukončili vy, začněte dělat vše, co vaší partnerce vadí. Uvidíte, že možná ona začne o rozchodu přemýšlet sama a udělá to dřív, než vy! Jak na to? Rozhazujte špinavé ponožky po bytě, přepínejte televizi neustále na jakýkoliv sport, choďte často na pivo a vracejte se domů nad ránem totálně našrot, u společné večeře grkejte, srkejte a mlaskejte! Nedodržujte hygienu - žádné voňavky, kolínské, holení, mytí zubů... a hlavně! Neměňte si spodní prádlo! Pokud tohle na vaši přítelkyni nezabere, asi je vážně slepá... Nebo vás takbezmezně miluje?

Srab č. 2 aneb vyčítej, co můžeš!

Pokud nezabírá předchozí pravidlo, můžete vyprovokovat partnerku k rozchodu jinak. Jak na to? Vyčtěte ji vše, co vás zrovna napadne. Není dost chytrá, má špatné kamarády, nemá žádné zájmy, neumí vařit, často telefonuje se svou matkou, nosí nemožné oblečení, neumí se chovat ve společnosti, neuklízí po sobě nádobí.... Pokud víte, že má vaše partnerka nějaký komplex, jen do ní! ,,Ty tvoje brýle jsou děsné!" nebo ,,Podívej se, jak vypadáš!" ,,Měla by jsi zhubnout!" ,,Ta rovnátka jsou nechutná! Nesnáším, když mi dáváš pusu a máš ten plech v hubě!" ,,Když sníš večer celou čokoládu, nepomůže ti ani fitko!"

Rozchod přece není důvod k pláči!!!
Rozchod přece není důvod k pláči!!!

Srab č. 3 aneb žárlivá scéna jako z filmu!

Neodradí-li vaši přítelkyni moře výčitek, zkuste udělat žárlivou scénu jako z oscarového filmu.

,,Kdo ti to volal?" ,,Pro koho se tak fintíš? Takhle dlouho se nepřipravuješ ani na schůzku se mnou!" ,,Proč jdeš ven zase s tím Petrem?" ,,Neměla jsi jít dneska na kafe s Markétou?" ,,Kdo tě to teď zdravil?" ,,Na koho ses takhle usmála?" ,,Ty jsi s ním spala!" ,,Přiznej mi, že se ti líbí tvůj šéf!" ,,Kde jsi byla" a podobně.....

Pokud nezabere ani tohle, zkuste ji vyprovokovat k žárlení vy. Jděte na kafe s kamarádkou, nebo předstírejte, že jdete ven s kamarádkou, pokud žádnou nemáte. Pošlete jí SMS v době, kdy s ní nemáte být. Napište něco jako: ,,Už se na tebe těším, Kačenko:-*" nebo omylem přepošlete SMS, která měla být původně pro kamaráda: ,,Je to fakt kost, byla dobrá jak c**"... Úspěch je zaručen!

Srab č. 4 aneb sliby chyby!

Stále nic nezabírá? Je čas oznámit své milované, že je konec. Možná si myslíte, že svou přítelkyniméně raníte planými nadějemi, ale opak je pravdou. Neslibujte něco, co nemůžete splnit.,,Víš, třeba se ještě někdy dáme dohromady..." nebo ,,Rozhodně o tebe nechci přijít!",,Zůstaneme přátelé..." Tímto jí rozhodně nepomůžete. Bude si představovat díky iluzím, které v ní probudíte, vaši společnou budoucnost a kontrolovat mobil, protože bude doufat, že se jí každou chvíli ozvete a budete se chtít vrátit.

Proč spolu mluvit, když se můžete rozejít přes SMS?
Proč spolu mluvit, když se můžete rozejít přes SMS?

Srab č. 5 aneb stačí poslat SMS!

Neumíte si představit, jak byste měl po dlouhodobé známosti z ničeho nic oznámit své přítelkyni, že je konec z očí do očí? Bojíte se breku, scén a otázek typu ,,Proč?" nebo ,,Co jsem udělala špatně?" Neznáte odpovědi na tyto otázky a nechcete vidět, že ji raníte? Stačí poslat krátkou textovou zprávu:,,Je konec. Promiň..." a nemusíte nic vysvětlovat. Vše proběhne "hladce".

Srab č. 6 aneb společný známý to jistí!

Nechcete posílat SMS, ale nedokážete to své přítelkyni říct do očí? Co takhle svěřit se na pivu společnému známému. Ten jí to hezky citlivě vysvětlí, ona se mu vypláče na rameni a třeba vám ještě jednou poděkují, že jste je vlastně dal dohromady! Ironie osudu, no ne?

Srab č. 7 aneb když už slova nestačí, Facebook vše zajistí!

Pokud žádná z možností nepřichází v úvahu, stačí využít jednu ze sociálních sítí. Nemusíte nic nikomu vysvětlovat. Vaše přítelkyně se může dovědět pomocí Facebooku, že je nezadaná. Stačí jednou kliknout a vše je hotovo. Take it easy!

Více naleznete na StudentPoint.cz.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 5.7.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,720 24,820
USD 23,660 23,840
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma