Dnes je úterý 19. ledna 2021., Svátek má Doubravka
Počasí dnes -13°C Občasné sněžení

Vlasta Korec vyhlašoval MISS a Sámer se utkal se stříbrným olympionikem!

Vlasta Korec vyhlašoval MISS a Sámer se utkal se stříbrným olympionikem!
zdroj: Archiv

Myšlenka, že sport a krásné dívky patří nerozlučitelně k sobě, zaplnila v sobotu 6. června 2009 prostory Club Hotelu Praha Průhonice, kde se konalo semifinále soutěže CORNY Linea Miss Aerobik 2009 a zároveň finále Miss Aerobik Junior ČR 2009. Pohybově nadaných dívek se prezentovalo více než 140 a rozhodně šlo nejen o náročné klání, ale především o velmi příjemnou zábavu a atraktivní podívanou. Přehlídku krásných sportovkyň si nenechal ujít ani zpěvák Sámer Issa, známý fanoušek ženských půvabů, který se postaral o kulturní zpestření semifinálového odpoledne. Dokonce se utkal na veslovacím stroji se stříbrným olympionikem z Athén Jakubem Hanákem!

V kategorii Miss Aerobik Junior se na prvním místě umístila půvabná Renáta Kocourková z Jičína. První vicemiss se stala Petra Vondráčková z Ostravy, těsně za ní pak skončila Pavla Doleželová ze Šumperka. Ceny dívkám předala náměstkyně primátora hl. m. Prahy Ing. Marie Kousalíková spolu s Jiřím Zedkem ze společnosti Hero Czech, jež reprezentuje značku CORNY Linea, generálního partnera soutěže a Jitkou Mikolášovou, výkonnou ředitelkou soutěže. Samotné korunovace se ujala Ivana Šťávová, Miss Aerobik Junior 2008. Nyní nezbývá než těšit se na velké česko-slovenské finále, které je plánováno na podzim 2009.
FOTOGALERIE Kalendář MISS AEROBIK 2009
Kam ještě zabrouzdat: Oficiální stránky soutěže www.missaerobik.cz Aktuální informace a fotografie z akcí Stránky o aerobiku a instruktorech www.aerobic.cz Kalendář cvičebních akcí, rozhovory, rady, tipy, fotografie
Také všechny semifinalistky Miss Aerobik odvedly obdivuhodné výkony a skvěle dostály tvrzení, že ve zdravém těle je zdravý duch. Dívky během finále dostaly též možnost krátkého představení sebe sama. Překvapením bylo, když se kromě sportu mezi koníčky kandidátek objevil „gaučing“ či čokoláda (!), několik kuriozit pak bylo k vidění při promenádách (společenské šaty a tradiční promenáda v plavkách), kdy dívky nechaly porotu nahlédnout do svého šatníku – velmi zajímavé byly například tygří vzory plavek či téměř kosmicky stříbrné boty. Vybrané finalistky již za tři týdny čeká první velké soustředění. Budou jim pořízeny první profi modelingové fotky a k dispozici budou mít samozřejmě poradce z řad odborníků: výživového poradce Petra Havlíčka, trenéra World Class Vladimíra Korbela, ředitelku modelingové agentury Miss Aerobik Models Moniku Horákovou a chybět nebude ani trenér aerobiku. Patronem výkonnostní disciplíny ve veslování se stane český olympionik z Athén Jakub Hanák. A protože krásu je potřeba umět patřičně zdůraznit, o vizáž dívek a hairstyling se postará X-Style beauty a značka L´Oréal Professionel.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,150 26,230
USD 21,590 21,710
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma