Dnes je pondělí 26. září 2022., Svátek má Andrea
Počasí dnes 16°C Dešťové přeháňky

Umění se rozhodovat

Umění se rozhodovat
Jak se správně rozhodnout? | zdroj: Profimedia

Musíte udělat důležité rozhodnutí, ale vy, nevíte, jak do toho? Dáme vám jednoduchou radu.

Každý se občas dostane do situace, kdy váhá a tápe v myšlenkách. Za záchranný kruh pak mnohdy považuje názory svých kamarádů a dalších bližních. Problém je na spadnutí a vy stále nevíte, co s ním. Jak ze začarovaného kruhu ven? Poradíme vám, žádnou vědu v tom nehledejte.

Spoléhat se na intuici se většinou vyplácí.
Spoléhat se na intuici se většinou vyplácí.

Ptá se dívka po okolí: „Je on ten pravý?“ a získává rozmanité odpovědi. Čím více se ptá, tím více je zmatená a nemůže svůj názor ustálit. Říkáte, že něco podobného jste zažili? Přiznejme si to ale na rovinu, v hloubi duše všichni svou odpověď dávno známe. Jen jsme nejistí a chceme, aby nám někdo řekl opak a vyvrátil nám to. Říká se tomu vnitřní intuice.

Je pravda, že někteří jedinci ji prokoukli a svou intuicí by se už nedovedli neřídit. Pak jsou také jedinci, kteří svého daru nevyužívají nebo ho jednoduše nevidí a přemýšlejí city nebo rozumem. Intuice není ani jedno z toho, intuice je prastarý dar, který nám dala evoluce, dar, jak se umět rozhodovat v rozhodujících situacích. Odpověď tedy je: pokud si je dívka nejistá a musí se sebe a svého okolí ptát, zda onen muž je ten pravý, pak věřte, že není.

Nevíte, jakou cestu zvolit dál?
Nevíte, jakou cestu zvolit dál?

Věřte své vnitřní intuici, která vás většinou neklame. A pokud by se tak stalo, opravdu jste ji naslouchali správně? Opravdu jste rozluštili, co vám říká? Nebo jste dělali jen to, co si srdce přálo?

AUTOR: Daria Nebeská

Obrázek zdroj: StudentPoint.cz

Zdroje:

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: 26.9.2022 Exchange s.r.o.

EUR 24,600 24,720
USD 25,390 25,570
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma