Dnes je sobota 16. ledna 2021., Svátek má Ctirad
Počasí dnes -6°C Skoro zataženo

Tipsport již má mezi finalistkami České Miss 2009 své favoritky

Tipsport již má mezi finalistkami České Miss 2009 své favoritky
zdroj: Archiv

Tipovat, která z dvanácti finalistek získá korunku České Miss 2009, již mohou začít jak milovníci ženské krásy, tak i další sázkaři specializující se obvykle na sport. Kursy na vítězství jednotlivých dívek totiž vypsala sázková kancelář Tipsport. Největší favoritkou je podle bookmakerů Tipsportu osmnáctiletá tmavovláska Tereza Budková ze Sezimova Ústí, studentka gymnázia, na niž je kurs 3:1.

Bookmakery okouzlila také jednadvacetiletá blondýnka Veronika Židková z Chrasti. Na tuto studentku Filosofické fakulty Karlovy univerzity vypsali kurs 4:1. Mezi tři největší favoritky patří podle nich i další blondýnka Iveta Lutovská, pětadvacetiletá modelka z Třeboně, s kursem 5:1. Šanci na vítězství ale mají také ostatní finalistky a vyloučeno není překvapení. Kurs na to, že Českou Miss 2009 se stane Nikol Smetanová, je 6:1 a stejný je i u Ziny Šťovíčkové. Šance Nicoly Minárikové a Hany Mückové ohodnotili bookmakeři kursem 7:1, na Leonu Grešákovou je kurs 8:1. Pěknou výhru by si pak mohli odnést z Tipsportu sázkaři v případě vítězství Kláry Rychtaříkové (12:1), Julie Zugarové (12:1), Terezy Šimsové (14:1) či Beáty Bockové (20:1). "Sázky na miss patři k nejoblíbenějším takzvaným společenským sázkám, především mezi ženami," říká Lubomír Ježek, mluvčí Tipsportu. "A když tu už máme pouze jednu soutěž krásy, budou mít sázkaři větší přehled." Okamžiky napětí a očekávání, která z dvanácti krásek se stane Českou Miss 2009 a zda to bude právě ta jejich favoritka, prožijí sázkaři 28. února, kdy se v atraktivním prostředí Letiště Praha uskuteční od 20 hodin velkolepá finálová show plná hvězd. V přímém přenosu ji bude vysílat TV Nova. Exkluzivní výběr modelů ze své tvorby připravuje pro finalistky světoznámá módní návrhářka Blanka Matragi.Stejně tak jako loni se již rozeběhl prodej vstupenek na galavečer České Miss. Ti diváci, kteří chtějí sledovat napínavý souboj o prvenství přímo v prostorách ruzyňského letiště, si je mohou koupit v síti Ticketpro.
FOTOGALERIE: Finalistky České miss (zdroj: www.ceskamiss.cz)
Ti, kdo chtějí dát některé z dvanácti finalistek svůj hlas, najdou informace na www.ceskamiss.seznam.cz. Velkolepá finálová show se uskuteční 28. února 2009 od 20:00 hodin v prostorách Letiště Praha a v přímém přenosu ji bude vysílat TV Nova. Vstupenky na finále České Miss 2009 je možné zakoupit v síti Ticketpro na www.ticketpro.cz

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,150 26,230
USD 21,660 21,780
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma