Dnes je čtvrtek 25. února 2021., Svátek má Liliana
Počasí dnes 15°C Polojasno

Soutěž: Intenzivní čtyřtýdenní kúra proti vráskám

Soutěž: Intenzivní čtyřtýdenní kúra proti vráskám
zdroj: Tisková zpráva

Nedělejte si vrásky z vrásek… už za 4 týdny nad nimi zvítězíte. Kosmetická společnost Oriflame totiž rozšiřuje úspěšnou řadu péče o pleť Ecollagen o Intenzivní čtyřtýdenní kúru proti vráskám.

Švédští odborníci tak zcela poprvé spojili dohromady tři 100% přírodní peptidy se 100% přírodním rostlinným komplexem:  Energetický peptid: obsahuje výtažek z rýže, který podporuje produkci buněčné energie*  Kolagenový peptid: obsahuje výtažek z kvasnic, který stimuluje vznik kolagenu v pleti a zabraňuje jejímu ochabováníi*  Antioxidační peptid: obsahuje výtažek z pšenice, který posiluje obranyschopnost pleti proti škodlivým vlivům* +  Komplex oligopeptidů: ze semínek ibišku (Hibiscus esculentus) prokazatelně redukuje stahy svalových buněk**  Aktivní fibroblasty: sestávající ze dvou peptidů prokazatelně obnovují buněčné funkce** a podporují pevnost pleti *Na základě laboratorních testů **In vitro Prokázané výsledky Intenzivní čtyřtýdenní kúry proti vráskám Ecollagen: Týden 1: Pleť je intenzivně vyživená a na povrchu viditelně vyhlazenější – 92 %** Týden 2: Jemné vrásky jsou redukovány – 85 % ** Týden 3: Mimické linky jsou jemnější – 85 %** Týden 4: Vrásky a jemné linky jsou po 4 týdnech viditelně redukovány – 88 %** *Laboratorně testováno **Účinnost podle spotřebitelských testů Vyzkoušejte i Vy Intenzivní čtyřtýdenní kúru proti vráskám Ecollagen od Oriflame. Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a na 3 z vás čeká balíček právě s touto kúrou, v hodnotě 649 Kč. OTÁZKA: Kolik kosmetických přípravků naleznete celkem v řadě Ecollagen? (nápovědu naleznete na www.oriflame.cz) a. 5 b. 6 c. 7 Nedělejte si vrásky z vrásek – s Oriflame je to snadné! Na www.oriflame.cz se dozvíte více o řadě Ecollagen a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz
PRAVIDLA - Soutěž probíhá ve dnech 23. června až 3. července 2009. Odpovědi zasílejte pouze jednou a to na e-mail redakce: woman@cz-tiscali.com. - Cenu obdrží 50., 100. a 150. odpověď. - NEZAPOMEŇTE uvést jméno, příjmení, adresu a telefon! - Ze soutěže budou vyřazeny odpovědi ze stejné emailové adresy a od stejného odesílatele (adresa bydliště). - Výhercem soutěže se nemůže stát žádný ze zaměstnanců (a jejich rodinných příslušníků) společnosti TISCALI.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,100 26,180
USD 21,330 21,470
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma