Dnes je pondělí 18. ledna 2021., Svátek má Vladislav
Počasí dnes -13°C Občasné sněžení

Romana Jákl Vítová konečně nafotila těhotenské fotky. A stojí za to.

Romana Jákl Vítová konečně nafotila těhotenské fotky. A stojí za to.
Placeholder | zdroj: Archiv

Kolem půvabné maminky Romany Jákl Vítové se stále objevují různé spekulace ohledně jejího těhotenství. Pravdou je, že moderátorka neposkytovala médiím žádné informace, fotografie, ani nepopisovala průběh svého těhotenství.

„Žádné spekulace komentovat nechci, považuji to za soukromou věc. Celé jsme to nakonec zvládli a teď se cítím skvěle. I kdyby se miminko narodilo třeba už zítra, vím že ho to nijak neohrozí a to mě samozřejmě hodně uklidňuje“ řekla k tomu.

Dvorní návrhářka

Snad i díky její disciplinovanosti a opatrnosti se veškeré komplikace s blížícím se porodem dokonce zlepšily a Romana se tak ještě na konci 8.měsíce rozhodla nafotit dlouho žádané těhotenské fotografie.

Ke spolupráci si přizvala talentovaného fotografa Ondřeje Janů, vizážistku Lucii Janků a hlavně svou dvorní návrhářku Ivanu Mentlovou. Ta  prozradila, že i když není Romana profesionální modelka, v ničem si s nimi nezadá:

„ Naše společná práce mě vždy moc těší, vypadá úžasně, těhotenství ji velmi sluší, je až neuvěřitelné, že ještě měsíc před porodem oblékne svoji běžnou velikost“ pochvalovala si.

Důvěra  v talent

Ještě před tím, než se Romana začala naplno věnovat rodině a než podruhé otěhotněla, nafotila pro návrhářku ojedinělou jarní kampaň.

Poté se sice stáhla do ústraní a své společenské i pracovní aktivity omezila na naprosté minimum, ale jak sama říká, jsou to právě nádherné Ivaniny modely, kvůli kterým se občas nějaké společenské události zůčastní:

„S Ivankou se známe už několik let a je pro mě ctí, že s ní můžu spolupracovat. Myslím, že je snad jediným člověkem, kterému do ničeho nemluvím.

Naprosto důvěřuji jejímu talentu a vkusu, vím, že v čemkoli co pro mě navrhne se budu cítit skvěle. “ řekla Romana.

Holčička bude,  jméno se vybírá

Své druhé miminko přivede moderátorka na svět na konci května, jméno pro holčičku však stále ještě zvažuje a podle všeho to vypadá, že se rozhodne až v porodnici. A jak se na svou druhorozenou dceru těší manžel Romany?

„Těším se hrozně moc. Samozřejmě budu u porodu a hned jak se malá narodí, tak na čas omezím veškeré pracovní aktivity, abych se mohl věnovat jen  miminku, Sofince i Romče.

Práce mám sice hodně, ale v tomhle případě jde všechno stranou,“ řekl s úsměvem režisér a producent Petr Jákl, jehož film Kajínek, měl obrovskou odezvu nejenom u našeho publika. Na festivalu v Belgii získal Cenu mladé poroty za nejlepší film.

Kurzy

Finance

Kurzovní lístek: Exchange s.r.o.

EUR 26,150 26,230
USD 21,660 21,780
Kurzovní kalkulačka

Více měn / Porovnání kurzů bank / Europlatby zdarma